АНОНС: Міжконфесійний молитовний захід на вшанування жертв Бабиного Яру

29 вересня — День пам'яті жертв Бабиного Яру.

Про це інформує УІНП.

Цього року ми вшановуємо 83-ті роковини від початку масових розстрілів, які відбулися 29-30 вересня 1941 року. Щоб зберегти пам'ять про трагічні події в Бабиному Яру, Світовий Конґрес Українців та Український інститут національної пам'яті запрошують вас долучитися до міжконфесійного молитовного заходу.

На заході будуть присутні представники християнських та іудейських громад, органів влади та громадськості. Разом ми згадаємо жертв Бабиного Яру та вшануємо їх пам'ять хвилиною мовчання та покладанням лампадок і символічних камінців.

Коли: 29 вересня 2024 року о 16:00

Де: Національний історико-меморіальний заповідник "Бабин Яр", біля пам'ятника "Менора"

 

Година папуги. Ґеббельсівська пропаганда

«А якщо Ґеббельс за всім тим стоїть, за катинським вбивством?! Бо то був такий момент, коли всі думали: може, це німці зробили? Але в короткому часі зорієнтувалися, що німці не брешуть. Цього разу вони кажуть правду».

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.

Вибір Віктора Кравченка. Людина, яка домоглася суду над СРСР