Історичний клуб "Холодний Яр" закликає допомогти провести реконструкцію місця пам’яті Миколи Міхновського

Історичний клуб "Холодний Яр"просить долучитися до збору коштів для реконструкцію місця пам’яті ідейного засновника Української держави Миколи Міхновського.

Про це повідомив Роман Коваль, президент Історичного клубу "Холодний Яр".

"З Благодійним фондом "GloryUA" Історичний клуб "Холодний Яр" співпрацює з 2022 року. Благодійний фонд "GloryUA" покриває частину видатків на проведення вшанування героїв Холодного Яру.

Тепер спільними зусиллями ми хочемо провести реконструкцію місця пам'яті Миколи Міхновського на Центральній алеї Байкового кладовища у Києві: змінити пошкоджене погруддя ідейного засновника Української держави Миколи Міхновського, замінити старі плити, створити таблички з інформацією про цього державного діяча, викарбувати інформаційні надписи, облаштувати прилеглу територію", - написав Роман Коваль на своїй сторінці у Фейсбук.

Нагадаємо, на початку липня на Байковому кладовищі в Києві невідомі зруйнували меморіальний знак на могилі Миколи Міхновського. Вандали вже неодноразово руйнували бронзовий пам'ятник Міхновському. 

Долучитися до збору коштів можна за реквізитами:

BAN code: UA573052990000026007005016459.

Отримувач: МБФ ГЛОРІ ЮЕЙ.

Код ЄДРПОУ: 44879142. Назва банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

МФО банку: 305299. Призначення: На Міхновського від ПІБ.

 

Президент-невдаха. Яка з нього користь?

Президент-невдаха найкраще гострить лезо сокири демократії. Президент-невдаха – це тест на дурнєопірність суспільства, а також – краш-тест для держави. Виявляється, невдахи страшенно корисні для народовладдя.

Коли оголосили останній відбій. Уривок із книжки "Демобілізовані" Алана Олпорта

Демобілізація – це окрема битва, якої у жодному разі не можна програти. Які зміни переживало суспільство Великої Британії після Другої світової війни? Як демобілізовані адаптовувались до мирного життя? Про важку дорогу від війни до миру йдеться у книжці британського історика Алана Олпорта "Демобілізовані: повернення додому після Другої світової війни", яка у січні побачить світ у видавництві "Локальна історія".

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.

Ярослава Музика: зберігачка творів бойчукістів

Підсвідомо відчуваючи небезпеку для заарештованої дружини Ярослави, чоловік Максим Музика сховав твори Михайла Бойчука та його послідовників, що зберігалися вдома, замурувавши роботи між дверима їхньої квартири і суміжнього помешкання сестри. Повернувшись, художниця продовжувала переховувати спадщину Михайла Бойчука, прекрасно розуміючи ступінь ризику.