УІНП оголошує добір на посаду директора Галузевого державного архіву Українського інституту національної пам’яті

24 червня завершився трудовий договір Ігоря Кулика на посаді директора Галузевого державного архіву Українського інституту національної пам’яті.

Про це повідомляє УІНП.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду:

  • Громадянство України.

  • Повна вища освіта підтверджена дипломом спеціаліста або магістра; 

  • Досвід роботи на керівних посадах в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності не менше трьох років.
  • Досвід роботи з архівними документами або носіями архівної інформації репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років буде перевагою.

    Відсутність обмежень, а саме:

  • Не погашена/ не знята судимість за вчинення умисного злочину;

  • Судове обмеження щодо права обіймати певні посади та займатися певною діяльністю (рішення суду, що набрало законної сили, щодо позбавлення права обіймати певні посади та займатися певною діяльністю);

  • звільнення з роботи протягом останніх п'яти років за пп. 2-4, 7, 8 ч.1 ст. 40 та ст. 41 (крім п.5 ч.1) Кодексу законів про працю України;

  • притягнення на підставі обвинувального вироку, що набрав законної сили, до кримінальної відповідальності за вчинення корупційного злочину.

Професійні навички та досвід:

  • стаж роботи на посадах загального/вищого керівництва (управління організаціями; окремими структурними підрозділами, проєктами) не менше 2 років протягом останніх 8 років;

  • вільне володіння державною мовою.

Претенденти на посаду повинні протягом терміну, встановленого умовами проведення добору, подати наступний перелік документів шляхом надсилання електронних копій (скан-копій) оригіналів паперових документів, завірених особистим підписом та позначкою "згідно з оригіналом" на електронну адресу: uinp@memory.gov.ua із зазначенням у темі листа: "На добір на посаду директора ГДА УІНП": 

  1.  Заява на участь у доборі на посаду директора ГДА УІНП (зразок заяви);

  2. Копія паспорту;

  3. Копія диплому про вищу освіту;

  4. Копія трудової книжки;

  5. Копія військово-облікового документа (для військовозобов'язаних);

  6. Резюме у довільній формі, із висвітленням відповідного професійного досвіду та обов'язковим зазначенням актуальних контактних даних претендента – мобільного телефону та електронної адреси; 

  7. Згода на збір та обробку персональних даних (згода).

Документи приймаються з  25 липня по 09 серпня 2024 року. 

Детальніше про вакансію за посиланням.

21 червня відбулася пресконференція директора Архіву національної пам'яті Ігоря Кулика, присвячена його п'ятирічній діяльності на цій посаді. "Історична правда" опублікувала підсумки діяльності Архіву національної пам'яті за 5 років.

 

Теми

Щоденник Майдану. Про що ми тоді думали

"Ладно, давайте серьезно. Вот кто сегодня до полуночи готов выйти на Майдан? Лайки не считаются. Только комментарии под этим постом со словами "Я готов". Как только наберется больше тысячи, будем организовываться".

"Нас не подолати!". Полтавський вимір Помаранчевих подій: до 20-ої річниці Другого Майдану

Цьогоріч відзначаємо 20-річчя Другого Майдану або "Помаранчевої революції". Це акції за збереження незалежності і проти масових фальсифікацій президентських виборів 2004 року на користь путінського ставленика Януковича. Під помаранчевими стягами гуртувалися ті, хто не хотів сповзання України у болото "совка" і російських впливів. Помаранчеві протести стартували 21 листопада 2004 року і тривали до 28 грудня 2004 року. За даними соціологів, понад 6,6 млн громадян взяли участь у Помаранчевій революції.

Що сказав Мотика? – відповідь професора Богдана Гудя на тему Волинської трагедії

26 жовтня в етері Українського радіо прозвучало інтерв'ю журналістки Світлани Мялик з відомим польським істориком, головним фахівцем із проблем Волині'43 професором Ґжеґожем Мотикою. Позаяк один із фрагментів цієї майже годинної розмови стосується моєї скромної особи, що гірше – містить низку інсинуацій і неправдивої інформації, прокоментую його для, насамперед, українських слухачів/читачів.

Боротьба між радянськими силами та підрозділами УПА на ПЗУЗ в 1944 році

4 листопада передчасно помер дослідник і популяризатор історії українського визвольного руху Владислав Сапа. У пам’ять про нього «Історична правда» публікує дослідження Владислава, яке одержало відзнаку історика Володимира В’ятровича на конкурсі студентських наукових робіт «Український визвольнй рух» 26 жовтня 2013 року, але досі не публікувалося.