На Prozorro оголосили тендер на послуги зі створення сайту для Національного військового меморіального кладовища

Сайт слугуватиме майданчиком, де зберігатиметься тисячі історій Захисників і Захисниць, щоб вшанувати їхню пам'ять.

Про це йдеться на сайті Міністерства у справах ветеранів.

Сайт потрібен для спрощення ряду процедур. Зокрема, родини або представники загиблих (померлих) військовослужбовців повинні мати змогу самостійно подати заявку на поховання, а також обрати та зареєструвати час і дату поховання на НВМК. Така опція стане доступною на сайті після введення в експлуатацію першої черги Національне військове меморіальне кладовище.

На сайті зберігатиметься інформація про загиблих воїнів, історії, медіафайли. У доступі будуть інтерактивні мапи поховань із відомостями про загиблих. Розміщені на сайті матеріали носитимуть й інформаційно-просвітницький характер: там можна буде завантажити методичні, освітні матеріали, інструкції, ознайомитися з рекомендаціями зі вшанування для регіонів. Також буде змога отримати роз'яснення щодо військового поховального ритуалу, порядку перепоховань та заходів пов'язаних зі збереженням і вшануванням пам'яті Захисників та Захисниць.

Національному військовому меморіальному кладовищу потрібен не просто зручний, інклюзивний та доступний сайт. Це має бути майданчик, де зберігатиметься тисячі історій Захисників і Захисниць, де можна буде знайти інформацію про побратимів чи рідних та вшанувати їхню пам'ять.

Детальна інформація стосовно предмету закупівлі, вимог зазначено в тендерній документації, яка додається до закупівлі на Prozorro. Для подачі пропозиції ви можете скористатися одним з авторизованих електронних майданчиків.

 

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.