У Росії оголосили у розшук історика Володимира В'ятровича

Народного депутата України IX скликання, колишнього голову Українського інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича РФ оголосила у розшук.

Про це пишуть російські ЗМІ.

Колишнього голову УІНП Володимира В'ятровича, проти якого в Росії порушили кримінальну справу, оголосили в розшук. Українського історика звинувачують у реабілітації нацизму в Україні. 

Щоправда, в інформації про розшук Володимира В'ятровича зробили помилку, зазначивши рік народження 1979-й, а не 1977-й.

"Вятрович Владимир Михайлович, 1979 года рождения. Разыскивается по статье УК", — йдеться у повідомленні інформагенства Росії "ТАРС".

Володимир В'ятрович був одним із організаторів політики Декомунізації в Україні. Він один із найпопулярніших авторів на історичну тему в Україні, зокрема видав такі книги: "Наша столітня. Короткі нариси про довгу війну", "Україна. Історія з грифом таємно", "Війна і міф. Невідома Друга світова", "За лаштунками "Волині-43". 

 

Сходіть на кладовище. Уривок з книжки "А тепер і спитати немає в кого... Як дослідити історію свого роду?"

Книжка «А тепер і спитати немає в кого», що незабаром вийде у видавництві Лабораторія, — це практичний путівник у світ генеалогії, що допоможе крок за кроком зібрати і зберегти навіть найменші уламки родинної пам’яті. З чого розпочати дослідження свого роду, як шукати інформацію, аналізувати документи, працювати з архівами, фотографіями і ДНК-дослідженнями — українська етнологиня Анна Ніколаєва детально і водночас доступно пояснює, як дізнатись більше про власну родину і зрозуміти себе.

Полювання на «Ворона»

Історія про участь росіян у Другій світовій війні «на іншому боці» неабияк псує пропагандистські кліше кремля. Про сотні тисяч росіян із тавром зрадників, колаборантів, запроданців, які співпрацювали з нацистами, намагаються не говорити. Особливо москву дратує будь-яка згадка про найвідомішого зрадника – генерала Власова.

Політичний марафон: від кандидата до депутата

"Із задоволенням можу констатувати той факт, що на виборчу компанію я не витратив ані копійки, Сьогодні це звучить, мабуть, одіозно, але так дійсно було".

Інший першотравень. Маївка з шашликами як київська традиція

Як в Києві святкували перше травня за триста років до появи дня міжнародної солідарності трудівників