Голову Українського інституту національної пам'яті демобілізували

Після 25 місяців служби Голова Українського інституту національної пам'яті Антон Дробович звільнився з лав ЗСУ.

Про це повідомив Голова Українського інституту національної пам'яті Антон Дробович.

"Сьогодні офіційно повернувся на роботу в Український інститут національної пам'яті після 25 місяців служби у Збройних Силах України. Звільнився бо уже пів року хворіє батько і треба йому допомагати. Не знаю чи на довго, але розумію, що війна з росією скоро не закінчиться, тому вочевидь це була не остання моя каденція у війську", - написав на своїй сторінці у Фейсбук Антон Дробович.

У своєму дописі він також подякував побратимам і посестрам з ТрО і ДШВ. І вшанував пам'ять полеглих товаришів.

"А решті читачів скажу лише одне — готуйтеся і гартуйтеся. Мені здається, що ця війна торкнеться кожного, від неї не вийде піти чи поїхати. Але в ній точно можна перемогти зло", — додав він.

 

В оці тайфуна. Як проголосили Акт Злуки

У цей день здавалося, що буревії історії втомилися і зупинили свій руйнівний рух. Насправді над Київом зупинилося "око тайфуну", де вітру може не бути. Навколо ж української столиці усе пригиналося від буревіїв.

Президент-невдаха. Яка з нього користь?

Президент-невдаха найкраще гострить лезо сокири демократії. Президент-невдаха – це тест на дурнєопірність суспільства, а також – краш-тест для держави. Виявляється, невдахи страшенно корисні для народовладдя.

Коли оголосили останній відбій. Уривок із книжки "Демобілізовані" Алана Олпорта

Демобілізація – це окрема битва, якої у жодному разі не можна програти. Які зміни переживало суспільство Великої Британії після Другої світової війни? Як демобілізовані адаптовувались до мирного життя? Про важку дорогу від війни до миру йдеться у книжці британського історика Алана Олпорта "Демобілізовані: повернення додому після Другої світової війни", яка у січні побачить світ у видавництві "Локальна історія".

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.