Завершити будівництво у Музеї Голодомору планують влітку 2024 року

Завершити будівництво другої черги Національного музею Голодомору-геноциду у Києві планують в середині наступного року. Нині виконано 68% усіх зовнішніх будівельних робіт.

Про це під час престуру до музею повідомив журналістам заступник генерального директора організації генпідрядника Іван Сидоренко, інформує кореспондент Суспільного.

Орієнтовно до 31 грудня цього року мають завершити зовнішні роботи і розпочати внутрішні.

"По планах добудови другої черги у нас основна мета — закінчити всі зовнішні роботи, завести всі комунікації, завершити благоустрій, щоб до зимового періоду, щоб у нас був закритий контур і підведені всі комунікації і була можливість виконувати роботи всередині приміщення", — сказав Сидоренко.

Загальний кошторис зведення Музею — 1,6 млрд гривень.Загальна площа будівлі другої черги — 15 тис кв.м.

14 липня Верховна Рада погодила надання 573 млн гривень на завершення будівництва другої черги Національного музею Голодомору-геноциду, яке почалося у 2017 році. Закінчення робіт відтерміновувалося спочатку через пандемію коронавірусу, а потім — через повномасштабне вторгнення Росії.

"Питання будівництва музею, можливо завжди буде не на часі, на думку декого з наших критиків. Тому що потім на поряду денному буде відбудова країни, житла і тому подібне. І кожного разу через 15 років ми будемо повертатися до того, що ми забули і не знаємо, хто є нашим ворогом, які наслідки співжиття з цим ворогом, як з ним треба боротися і ким він є і які запобіжники треба вжити, щоб подібні злочини не повторювалися в майбутньому", — розповіла виконувачка обов'язків директорки Музею Голодомору-геноциду Леся Гасиджак.

 

Година папуги. Ґеббельсівська пропаганда

«А якщо Ґеббельс за всім тим стоїть, за катинським вбивством?! Бо то був такий момент, коли всі думали: може, це німці зробили? Але в короткому часі зорієнтувалися, що німці не брешуть. Цього разу вони кажуть правду».

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.

Вибір Віктора Кравченка. Людина, яка домоглася суду над СРСР