Прапори України з Бахмута та Гостомеля продали на аукціоні в Нью Йорку за 500,000 $

Міжнародна організація HealthRight International провела щорічний благодійний аукціон. Його метою був збір коштів на реалізацію проєктів Представництва HealthRight в Україні задля подолання наслідків війни.

Про це йдеться на сайті організації.

Лотами аукціону стали прапори України та прапор Гостомельської громади, які були передані в Нью Йорк Представництвом HealthRight в Україні напередодні події. Загальна сума збору склала 500 000$.

Прапор України з Бахмута передали Київському офісу Health Right солдати та офіцери Збройних сил України, які наразі перебувають у зоні бойових дій – а саме на першій лінії фронту Бахмутського напрямку. Військовослужбовці, які залишили свої підписи на прапорі України, захищають Україну з моменту повномасштабного вторгнення та останні кілька місяців героїчно тримають оборону міста Бахмут.

Прапор Гостомельської громади передав Начальник Гостомельської селищної військової адміністрації Сергій Борисюк.
Цей прапор став символом незламності українського народу і особливо Гостомельської громади, яка прийняла на себе найперший удар війни у лютому 2022 році. Прапор знаходився у будівлі військової адміністрації селища Гостомель на момент початку повномасштабного вторгнення і продовжував підіймати дух українців під час періоду окупації майже до кінця березня 2022 року. Там же він залишився, коли місто було визволене від російський військ.

Прапор міста Мощун є нагадуванням про героїзм та мужність українців, які захищали рідну землю, ціною власного життя. Саме через селище Мощун пролягала перша лінія фронту у березні 2022 року. Місцевими жителями тут створений Меморіал пам'яті тим, хто загинув у боях за Київщину.
Прапор був переданий від Гостомельської селищної військової адміністрації та підписаний представниками місцевої територіальної оборони, а також жителями села Мощун, які пережили окупацію, але не здались і захистили свою Батьківщину.

Міжнародна організація HealthRight International (Право на здоров'я) працює вже понад 30 років задля розширення доступу вразливих груп населення до якісних послуг з охорони здоров'я у 30 країнах світу.

З 2014 року, у відповідь на збройний конфлікт на сході України, Представництво HealthRight International (Право на здоров'я) в Україні надавала критично необхідні послуги внутрішньо переміщеним особам (ВПО), ветеранам та жертвам катувань. З початком російського вторгнення у лютому 2022 року Представництво HealthRight International (Право на здоров'я) в Україні адаптувало та розширило свою програмну діяльність для задоволення базових потреб українських сімей у сфері охорони здоров'я та безпеки.

 

В оці тайфуна. Як проголосили Акт Злуки

У цей день здавалося, що буревії історії втомилися і зупинили свій руйнівний рух. Насправді над Київом зупинилося "око тайфуну", де вітру може не бути. Навколо ж української столиці усе пригиналося від буревіїв.

Президент-невдаха. Яка з нього користь?

Президент-невдаха найкраще гострить лезо сокири демократії. Президент-невдаха – це тест на дурнєопірність суспільства, а також – краш-тест для держави. Виявляється, невдахи страшенно корисні для народовладдя.

Коли оголосили останній відбій. Уривок із книжки "Демобілізовані" Алана Олпорта

Демобілізація – це окрема битва, якої у жодному разі не можна програти. Які зміни переживало суспільство Великої Британії після Другої світової війни? Як демобілізовані адаптовувались до мирного життя? Про важку дорогу від війни до миру йдеться у книжці британського історика Алана Олпорта "Демобілізовані: повернення додому після Другої світової війни", яка у січні побачить світ у видавництві "Локальна історія".

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.