Прапори України з Бахмута та Гостомеля продали на аукціоні в Нью Йорку за 500,000 $

Міжнародна організація HealthRight International провела щорічний благодійний аукціон. Його метою був збір коштів на реалізацію проєктів Представництва HealthRight в Україні задля подолання наслідків війни.

Про це йдеться на сайті організації.

Лотами аукціону стали прапори України та прапор Гостомельської громади, які були передані в Нью Йорк Представництвом HealthRight в Україні напередодні події. Загальна сума збору склала 500 000$.

Прапор України з Бахмута передали Київському офісу Health Right солдати та офіцери Збройних сил України, які наразі перебувають у зоні бойових дій – а саме на першій лінії фронту Бахмутського напрямку. Військовослужбовці, які залишили свої підписи на прапорі України, захищають Україну з моменту повномасштабного вторгнення та останні кілька місяців героїчно тримають оборону міста Бахмут.

Прапор Гостомельської громади передав Начальник Гостомельської селищної військової адміністрації Сергій Борисюк.
Цей прапор став символом незламності українського народу і особливо Гостомельської громади, яка прийняла на себе найперший удар війни у лютому 2022 році. Прапор знаходився у будівлі військової адміністрації селища Гостомель на момент початку повномасштабного вторгнення і продовжував підіймати дух українців під час періоду окупації майже до кінця березня 2022 року. Там же він залишився, коли місто було визволене від російський військ.

Прапор міста Мощун є нагадуванням про героїзм та мужність українців, які захищали рідну землю, ціною власного життя. Саме через селище Мощун пролягала перша лінія фронту у березні 2022 року. Місцевими жителями тут створений Меморіал пам'яті тим, хто загинув у боях за Київщину.
Прапор був переданий від Гостомельської селищної військової адміністрації та підписаний представниками місцевої територіальної оборони, а також жителями села Мощун, які пережили окупацію, але не здались і захистили свою Батьківщину.

Міжнародна організація HealthRight International (Право на здоров'я) працює вже понад 30 років задля розширення доступу вразливих груп населення до якісних послуг з охорони здоров'я у 30 країнах світу.

З 2014 року, у відповідь на збройний конфлікт на сході України, Представництво HealthRight International (Право на здоров'я) в Україні надавала критично необхідні послуги внутрішньо переміщеним особам (ВПО), ветеранам та жертвам катувань. З початком російського вторгнення у лютому 2022 року Представництво HealthRight International (Право на здоров'я) в Україні адаптувало та розширило свою програмну діяльність для задоволення базових потреб українських сімей у сфері охорони здоров'я та безпеки.

 

Година папуги. «Золотий вересень»

«Ось два пістолети. Коли увірвуться українські бандити, ти застрелиш дітей, а потім застрелишся сама! Пам’ятай: у тебе мають лишитися три набої!» — останню розмову батька і мами семирічний Адам підслухав випадково.

Чому «Пушкіни» в публічному просторі - це ворожа російська пропаганда

Оспівував загарбницькі війни Російської імперії і брав у них участь. Виправдовував воєнні злочини російської армії. Заперечував право українського, польського, народів Балтії на державність. Паплюжив гетьмана Івана Мазепу. Його ім'я нині ворог використовує як ідеологічну зброю: "Херсон — полуденный край России",— банер з цією цитатою розвішували на біл-бордах росіяни під час окупації Херсону. Мова піде про одного із найвідоміших ідейно-культурних маркерів російського імперіалізму — письменника Алєксандра Пушкіна.

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.