Помер російський політолог Гліб Павловський

У ніч на 27 лютого помер російський політолог Гліб Павловський, який на початку 2000-х займався президентськими кампаніями Путіна та Януковича

Про це йдеться на Facebook сторінці Сибирь.Реалии. Інформацію про смерть підтвердив друг політолога, завідувача кафедри місцевого самоврядування Національного науково-дослідного університету "Вища школа економіки". Симон Кордонський.

Гліб Павловський народився в Одесі у родині інженера-будівельника. 

У 1970-х - учасник дисидентського руху, поширювач самвидаву. Був заарештований КГБ, пішов на угоду зі слідством і тому отримав м'яке покарання - три роки виправних робіт, а не позбавлення волі. Зокрема дав свідчення, потрібні спецслужбам, на російського правозахисника Івана Ковальова.

 

Павловський був одним із засновників першої в Росії легальної політичної опозиційної організації - Клуб соціальних ініціатив (КСІ). Пізніше брав участь у створенні Московського народного фронту.

Він був фундатором Фонду ефективної політики, який розробляв президентську кампанію Володимира Путіна у 2000 році. Павловський також виступав як консультант Адміністрації президента РФ до 2011 року.

Крім того, він брав участь у президентській кампанії Віктора Януковича під час виборів 2004 року в Україні. А на початку 2000-х років  працював в Україні на адміністрацію президента Кучми, зокрема мав певне відношення до реалізації технології "темників".

З 2011 року перейшов у політичну опозицію.

Павловський помер у віці 72 років, у нього була онкологія.
 

Волинь’43: Що замовчує польська історіографія?

Документи польської конспірації, зокрема Делегатури уряду на Край і командування Армії Крайової, свідчать про те, що ситуація на цих теренах у роки Другої світової війни була дуже неоднозначною, а інспіраторами процесу "очищення" Волині від її польського населення виступали не лише українські націоналісти різних відламів, але й совєти, німці та кримінальні елементи.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.