В Одеській міській раді провалили голосування за демонтаж пам'ятника Катерині II

В Одеській міській раді не змогли ухвалити рішення про демонтаж та перенесення пам'ятника "Засновникам Одеси" до Одеського історико-краєзнавчого музею

Про це повідомило Суспільне.

 

"За" демонтаж пам'ятника Катерині ІІ проголосували 17 депутатів — це 44% від присутніх. Ще 54% просто відмовилися голосувати. "Проти" не виступив ніхто. Для ухвалення рішення необхідно набрати 33 голоси.

Депутат міської ради від фракції "Європейська солідарність" Петро Обухов на свої сторінці у соцмережі поділився більш детальними результатами голосування:

  • "За" проголосували: Олександр Авдєєв, Олексій Асауленко, Олександр Байдерін, Анастасія Большедворова, Андрій Вагапов, Олена Вододюк, Олег Звягін, Михайло Карпенчук, Ольга Квасніцька, Лілія Леонідова, Жанна Мандриченко, Петро Обухов, Світлана Попова, Олексій Потапський, Дар'я Рибак, Роман Сеник, Сергій Шматько;
  • не голосували: Геннадій Труханов, Олексій Єремиця, Василь Ієремія, Оксана Антонішак, Олег Бриндак, Людмила Варавва, Ірина Головатюк-Юзефпольська, Сергій Данилюк, Андрій Кісловський, Олег Етнарович, Ігор Коваль, Володимир Корнієнко, Марина Лозовенко, Ольга Макогонюк, Вадим Мороховський, Левон Нікогосян, Світлана Осауленко, Тетяна Плаксій, Сергій Страшний, Дмитро Танцюра, Олександр Шеремет;
  • утрималась від голосування Ірина Куценко.

Відповідне звернення про демонтаж напередодні до міськради подала фракція "Європейська солідарність".

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.