Київська школа економіки відкриває магістратуру з дослідження пам’яті і конфліктів
Випускники зможуть зрозуміти та допоможуть зберегти історію нашої держави, досліджуватимуть соціальне й культурне різноманіття, зв’язки та конфлікти громад, а також шукатимуть шляхи для їх подолання
Київською школою економіки започатковано магістерську програму з дослідження пам'яті і конфліктів.
Дослідження пам'яті та конфліктів, як повідомляють організатори, – особлива програма для сучасної України. Випускники зможуть зрозуміти та допоможуть зберегти історію нашої держави, досліджуватимуть соціальне й культурне різноманіття, зв'язки та конфлікти громад, а також шукатимуть шляхи для їх подолання.
Перевагою програми є поєднання трьох підходів: історичного, антропологічного та розробки політик (policy). Випускники опанують методики роботи з історичними джерелами, громадами та реальним людським досвідом. Спеціалісти цієї сфери вивчатимуть культуру груп, які живуть в Україні, допоможуть зрозуміти та зберегти їх ідентичності, а також зміцнити наявні соціальні зв'язки.
Навички проєктної роботи, фандрейзингу, комунікації, роботи з медіа та розвитку громад дозволять застосувати отримані знання в публічній сфері та академічних дослідженнях.
Програма триватиме 2 роки.
Викладачами будуть Ігор Сердюк, Антон Лягуша, Дора Мерай,Марі Калдор.