Фейсбук-сторінка "Локальної історії" - під загрозою блокування

Існує загроза блокування фейсбук-сторінки часопису "Локальна історія"

Фейсбук-сторінка часопису "Локальна історія" є головним комунікаційним каналом їх редакції. Сторінка має більше 60 тисяч підписників.

 

Віднедавна ця сторінка переживає навалу скарг від користувачів.

"Останнє попередження прилетіло за коротке відео про Степана Бандеру... Начебто вкотре ми порушуємо Стандарти спільноти, використовуючи мову ворожнечі" - йдеться у повідомленні.

З боку Фейсбуку було обмежено поширення контенту. Охоплення відео впало із двох мільйонів осіб до 40 тисяч на місяць. Усі перемовини із техпідтримкою завершуються стандартними відписками, а можливості до апеляції вичерпані.

"Локальна історія" пише: "особливий цинізм такого підходу полягає у тому, що одна із битв теперішньої російсько-української війни, є битвою за історію. І нас позбавляють можливості битися за правду і українську ідентичність".

Також редакція запрошує підписатись на свою резервну сторінку.

Антон Лягуша: «Зараз в Україні формується демократична пам’ять»

Інтерв’ю з Антоном Лягушею, кандидатом історичних наук, деканом факультету магістерських соціальних та гуманітарних студій Київської школи економіки (KSE) для Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Генерал-хорунжий Юрко Тютюнник. «Народження моє припало на самісінький Великдень…»

На Великдень, 20 квітня 1891 року народився майбутній член Центральної Ради, український військовий діяч, повстанський отаман, командувач Другим зимовим походом генерал-хорунжий Армії УНР Юрко Тютюнник. В архівних фондах Служби зовнішньої розвідки України зберігаються унікальні документи про його життя і діяльність, особисте листування, рукопис книги "Зимовий похід 1919–1920 рр.", а також світлини, які досі ще не публікувалися.

Чому «Пушкіни» в публічному просторі - це ворожа російська пропаганда

Оспівував загарбницькі війни Російської імперії і брав у них участь. Виправдовував воєнні злочини російської армії. Заперечував право українського, польського, народів Балтії на державність. Паплюжив гетьмана Івана Мазепу. Його ім'я нині ворог використовує як ідеологічну зброю: "Херсон — полуденный край России",— банер з цією цитатою розвішували на біл-бордах росіяни під час окупації Херсону. Мова піде про одного із найвідоміших ідейно-культурних маркерів російського імперіалізму — письменника Алєксандра Пушкіна.

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!