В Україні запустили проєкт Neveragain.Mediа

Проєкт порівнює події в Росії і вчинки Володимира Путіна напередодні вторгнення в Україну та ситуацію у нацистській Німеччині й дії Адольфа Гітлера напередодні Другої світової війни

Міжнародна група істориків, журналісти StarLightMedia за участі МКІП та представників незалежних медіа України створили медіапроєкт Neveragain.Mediа.

 

Мета проєкту – за допомогою конкретних фактів продемонструвати, що військова агресія Росії проти України становить реальну загрозу безпеці Європи та всього світу.

Сайт створено трьома мовами: українською, англійською та російською.

Проєкт порівнює події в Росії і вчинки Володимира Путіна напередодні вторгнення в Україну та ситуацію у нацистській Німеччині й дії Адольфа Гітлера напередодні Другої світової війни.

Висновок авторів проєкту Neveragain.Mediа є невтішним: Путін майже на 100% повторює кроки Гітлера та веде світ до нової глобальної війни. Якщо російський диктатор сьогодні не буде зупинений в Україні, завтра бойові дії охоплять Європу та весь світ.

Проєкт адресований західним медіа, політикам та звичайним громадянам, які не завжди мають можливість системно та об'єктивно проаналізувати події, що відбуваються. Крім того, він буде корисним українським дипломатам та професійній спільноті, яка бореться з російськими фейками й дезінформацією.

Автори проєкту також сподіваються, що зібрані матеріали дійдуть хоча б до частини громадян Росії, які зараз перебувають під впливом тоталітарної пропаганди так само, як 77 років тому німці.

"У 1939 році світ не зміг розпізнати план Гітлера і вчасно зупинити цей злочин проти людства. Але зараз план Путіна очевидний. І не можна припустити повторення помилки, яка знову коштуватиме життя десяткам мільйонів людей. Команда Neveragain.Mediа закликає міжнародну спільноту усвідомити: якщо західний світ не діятиме, Третя світова війна неминуча. Існуючі факти необхідно активно поширювати. Стань на правильний бік історії!"

Команда проєкту закликає істориків, журналістів, медіаекспертів зі всього світу долучатися до дослідження й доповнювати його новою інформацією.

Писати можна на info.neveragain@gmail.com





Між неволею і незалежністю. 18-22 лютого 2014 року

Це не всі, але важливі свідчення тих жахливих днів, які змінили Україну. У майже похвилинний таймлайн увійшли події, які відбувалися у центрі Києва і мали (або могли мати) вплив на подальший перебіг політичних процесів. Хронологія останніх днів Революції Гідності.

Володимир Стахів. "Не шукати союзників за будь-яку ціну, навіть найвищу"

Після розколу в лавах ОУН органи нквс/мдб срср уважно придивлялися до тих діячів, які вирізнялися принциповою непримиренною та непоступливою позицією до опонентів. Таких брали в активну оперативну розробку, щоб використати їхні амбіції у своїх інтересах, або через агентуру спонукати до дій, які б призвели до ще більшого розколу, розбрату, послаблення і зрештою знищення національно-визвольного руху. Одним із тих, на кого звернули особливу увагу у 1940-х роках, був Володимир Стахів.

"Український герб є настільки простим, що його може намалювати будь-хто", - Василь Павлов

Як тризуб, родовий знак київських князів, зберігся впродовж століть і став державним гербом України та символом українського спротиву? Чому російські імперці намагалися, але так і не змогли привласнити український тризуб? Про це, а також про історичну тяглість української державної та військової символіки з часів Визвольних змагань і до сьогодення — наша розмова з Василем Павловим, військовим істориком, головою ГО "Центр мілітарної історії" та одним із тих, хто брав участь у розробці сучасної символіки українського війська.

Гідо Хайсіг: "Для мене важливо викликати відчуття, що ситуація в Україні — це не тільки про цифри, це насамперед про людей, які живуть тут"

Інтерв’ю з німецьким пілотом і митцем для Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.