Київ із Софією Київською увійшов до п’ятірки найпопулярніших об’єктів ЮНЕСКО

Київ зі своєю перлиною Софією Київською опинився у топ-5 рейтингу найінстаграмніших місць з об'єктами Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, обійшовши такі популярні історичні міста, як Флоренція, Прага та Будапешт.

Відповідний рейтинг склала Британська компанія Design Bundles, повідомляють у НЗ "Софія Київська".

 

Експерти Design Bundles проаналізували 145 найпопулярніших міст і визначних пам'яток та підрахували, скільки разів вони були позначені у соціальній мережі Instagram.

Так вони визначили 10 найбільш інстаграмних об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО у світі.

Київ у цьому рейтингу посів 4 місце в Instagram столицю України позначали майже 22 млн.

"Добре збережений інтер'єр та колекція мозаїк і фресок, датованих ХІ століттям, варті подорожі", - пишуть на туристичній платформі.

На першому місці опинився центр Риму з його Колізеєм, фонтаном Треві та Пантеоном.

На другому - Ріо-де-Жанейро: саме там розташований символ християнства та візитна картка Бразилії - монумент Христа-Спасителя.

Третє місце в рейтингу посіла Венеція та її лагуна.

Також в Instagram-десятку увійшли: історичний центр Флоренції; історичний центр Праги; Будапешт; місто Бразиліа; історичний центр Санкт-Петербурга; і Кіто, столиця Еквадора.

Щоденник Майдану. Про що ми тоді думали

"Ладно, давайте серьезно. Вот кто сегодня до полуночи готов выйти на Майдан? Лайки не считаются. Только комментарии под этим постом со словами "Я готов". Как только наберется больше тысячи, будем организовываться".

Що сказав Мотика? – відповідь професора Богдана Гудя на тему Волинської трагедії

26 жовтня в етері Українського радіо прозвучало інтерв'ю журналістки Світлани Мялик з відомим польським істориком, головним фахівцем із проблем Волині'43 професором Ґжеґожем Мотикою. Позаяк один із фрагментів цієї майже годинної розмови стосується моєї скромної особи, що гірше – містить низку інсинуацій і неправдивої інформації, прокоментую його для, насамперед, українських слухачів/читачів.

Боротьба між радянськими силами та підрозділами УПА на ПЗУЗ в 1944 році

4 листопада передчасно помер дослідник і популяризатор історії українського визвольного руху Владислав Сапа. У пам’ять про нього «Історична правда» публікує дослідження Владислава, яке одержало відзнаку історика Володимира В’ятровича на конкурсі студентських наукових робіт «Український визвольнй рух» 26 жовтня 2013 року, але досі не публікувалося.

Отець Василь Кушнір. Перший президент Комітету українців Канади

Абревіатура КУК в оперативних документах мдб/кдб срср завжди фігурувала поряд із фразами "антирадянська діяльність", "українські буржуазні націоналісти", "непримиренні вороги Радянського Союзу". Подібних епітетів удостоювалися й активні діячі, які створювали та розбудовували цю потужну громадсько-політичну організацію. Серед них – отець Василь Кушнір, перший президент Світового конгресу вільних українців.