Київ із Софією Київською увійшов до п’ятірки найпопулярніших об’єктів ЮНЕСКО

Київ зі своєю перлиною Софією Київською опинився у топ-5 рейтингу найінстаграмніших місць з об'єктами Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, обійшовши такі популярні історичні міста, як Флоренція, Прага та Будапешт.

Відповідний рейтинг склала Британська компанія Design Bundles, повідомляють у НЗ "Софія Київська".

 

Експерти Design Bundles проаналізували 145 найпопулярніших міст і визначних пам'яток та підрахували, скільки разів вони були позначені у соціальній мережі Instagram.

Так вони визначили 10 найбільш інстаграмних об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО у світі.

Київ у цьому рейтингу посів 4 місце в Instagram столицю України позначали майже 22 млн.

"Добре збережений інтер'єр та колекція мозаїк і фресок, датованих ХІ століттям, варті подорожі", - пишуть на туристичній платформі.

На першому місці опинився центр Риму з його Колізеєм, фонтаном Треві та Пантеоном.

На другому - Ріо-де-Жанейро: саме там розташований символ християнства та візитна картка Бразилії - монумент Христа-Спасителя.

Третє місце в рейтингу посіла Венеція та її лагуна.

Також в Instagram-десятку увійшли: історичний центр Флоренції; історичний центр Праги; Будапешт; місто Бразиліа; історичний центр Санкт-Петербурга; і Кіто, столиця Еквадора.

Президент-невдаха. Яка з нього користь?

Президент-невдаха найкраще гострить лезо сокири демократії. Президент-невдаха – це тест на дурнєопірність суспільства, а також – краш-тест для держави. Виявляється, невдахи страшенно корисні для народовладдя.

Коли оголосили останній відбій. Уривок із книжки "Демобілізовані" Алана Олпорта

Демобілізація – це окрема битва, якої у жодному разі не можна програти. Які зміни переживало суспільство Великої Британії після Другої світової війни? Як демобілізовані адаптовувались до мирного життя? Про важку дорогу від війни до миру йдеться у книжці британського історика Алана Олпорта "Демобілізовані: повернення додому після Другої світової війни", яка у січні побачить світ у видавництві "Локальна історія".

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.

Ярослава Музика: зберігачка творів бойчукістів

Підсвідомо відчуваючи небезпеку для заарештованої дружини Ярослави, чоловік Максим Музика сховав твори Михайла Бойчука та його послідовників, що зберігалися вдома, замурувавши роботи між дверима їхньої квартири і суміжнього помешкання сестри. Повернувшись, художниця продовжувала переховувати спадщину Михайла Бойчука, прекрасно розуміючи ступінь ризику.