Музей Майдану запрошує на безкоштовні екскурсії

Національний музей Революції Гідності запрошує відвідувачів на безкоштовні тематичні екскурсії у жовтні

Про це повідомляє Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності, передає Укрінформ.

 

"Починаємо маршрут в Інформаційно-виставковому центрі Музею Майдану (майдан Незалежності, 18/2, Будинок профспілок). Тут учасники екскурсії ознайомляться з експозицією "Назустріч свободі", в якій зібрано знакові артефакти часів Майдану. Далі пройдемо до стели на майдані Незалежності, де діє виставковий проєкт "Рік спротиву: як по(в)стає Білорусь", присвячений річниці початку протестів.

На стендах зібрано світлини та описи ключових моментів історії протестів у країні, які поступово змінювали білоруську націю. На алеї Героїв Небесної Сотні та біля Дзвона Гідності біля каплиці архистратига Михаїла дізнаємося про найгарячіші події Революції Гідності та її учасників. Тут Національний музей Революції Гідності проводить церемонію вшанування Героїв Небесної Сотні в день народження кожного з них", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що кількість місць у групі обмежено, тому прохання зареєструватися за посиланням

Розклад комплексних екскурсій у жовтні:

– вівторок, 19.10 та 26.10, об 11:00; 

– середа, 20.10, о 18:00;

- четвер, 28.10, о 18:00;

- субота, 30.10, о 12:00.

Тривалість екскурсії – до 1,5 години.

Як і де жили наші аристократи

"Пробираючись крізь чагарники, немов у фільмі про Індіану Джонса, ми очікували, що вийдемо на галявину та побачимо бодай руїни чи фундамент споруди. Але коли хащі скінчилися, ми ступили на переоране поле. Перед нами була лише оброблена плугом земля".

Командир гармати "Історик"

Іменем ужгородця Миколи Гаєвого назвали Центр сучасної історії в Українському католицькому університеті.

"Жила однією ідеєю: вільна Україна": до 120-річчя Оксани Мешко

Учасники дисидентського руху називали її "козацькою матір'ю", вкладаючи в цю метафору готовність стійкої, незламної жінки до жертовної боротьби. Оксана Мешко ввійшла в історію українського правозахисного руху як громадська діячка, співзасновниця і лідер Української Гельсінської групи.

"Найстаріший з нині живих...": Історія Балтійського кубку

Після закінчення Першої світової війни нове дихання отримали ігрові командні види спорту. Битви з полів, найстрашнішої на той момент війни, переміщуються на футбольні стадіони. Нове покоління запальних ентузіастів-організаторів продукує ідеї континентальних і регіональних турнірів як для клубів, так і для національних збірних. Не виключенням був і Балтійський регіон. Тут на просторах понівечених, не лише світовою війною, а й роками кривавих війн за незалежність, народжується ідея власного Балтійського кубку.