Автори фільму "Лемик" збирають кошти на продовження зйомок

В основу художнього фільму “Лемик” покладено реальну історію, що сталась у Львові у 1933 році. - атентат на радянського консула Майлова. Головний герой – 18-річний юнак Микола Лемик.

Священик УГКЦ Михайло Греділь узявся за створення кінострічки про Миколу Лемика.
 
У доробку автора вже є фільм "Незламні". Це короткометражний художній історико-документальний фільм, знятий на основі реальних подій, розгортаються у місті Городку на Львівщині у 1932 році.

В основу художнього фільму "Лемик" покладено реальну історію, що сталась у Львові у 1933 році. - атентат на радянського консула Майлова. Головний герой – 18-річний юнак Микола Лемик.

Кошти на постпродакшн (монтаж, звук, кольорокорекцію) заклали Львівська ОДА та Городоцька громада. Однак великих фінансових витрат потребує сам процес зйомок.

Надати матеріальну допомогу можна переказом:

для фізичних осіб номер картки: ПриватБанк 5168 7427 1336 8235 Греділь М.І.

для юридичних осіб: ГО Апостольська Чота ЄДРПОУ 41606880 МФО 305299 Рахунок UA653052990000026001021012983 ПриватБанк

Теми

Як і де жили наші аристократи

"Пробираючись крізь чагарники, немов у фільмі про Індіану Джонса, ми очікували, що вийдемо на галявину та побачимо бодай руїни чи фундамент споруди. Але коли хащі скінчилися, ми ступили на переоране поле. Перед нами була лише оброблена плугом земля".

Командир гармати "Історик"

Іменем ужгородця Миколи Гаєвого назвали Центр сучасної історії в Українському католицькому університеті.

"Жила однією ідеєю: вільна Україна": до 120-річчя Оксани Мешко

Учасники дисидентського руху називали її "козацькою матір'ю", вкладаючи в цю метафору готовність стійкої, незламної жінки до жертовної боротьби. Оксана Мешко ввійшла в історію українського правозахисного руху як громадська діячка, співзасновниця і лідер Української Гельсінської групи.

"Найстаріший з нині живих...": Історія Балтійського кубку

Після закінчення Першої світової війни нове дихання отримали ігрові командні види спорту. Битви з полів, найстрашнішої на той момент війни, переміщуються на футбольні стадіони. Нове покоління запальних ентузіастів-організаторів продукує ідеї континентальних і регіональних турнірів як для клубів, так і для національних збірних. Не виключенням був і Балтійський регіон. Тут на просторах понівечених, не лише світовою війною, а й роками кривавих війн за незалежність, народжується ідея власного Балтійського кубку.