Будинок Курта Кобейна визнали історичною пам'яткою

У США Департамент археології та охорони пам'яток старовини визнав пам'яткою культури будинок в штаті Вашингтон, в якому виріс лідер рок-групи Nirvana Курт Кобейн

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на NY Post.

 

Невеликий будинок в Абердіні площею 140 кв.м став офіційною пам'яткою, яка має культурне значення, і з часом тут будуть влаштовувати екскурсії. Кобейн жив там з 1968 по 1984 рік.

Новий власник будинку Лі Бекон сказав, що його плани з відтворення будинку і повернення його в первозданний вінтажний стан виконані на 90-95%.

Будинок не може стати постійним музеєм, але Бекон вивчає способи вже найближчої весни відкрити його для періодичних приватних екскурсій.

Також планується встановити на фасаді будинку меморіальну дошку, яка вже майже готова.

Бекон і його дружина Даніель купили будинок у сім'ї Кобейн у 2018 році за $225 тисяч.

Довідково: Курт Кобейн - американський співак, вокаліст і гітарист рок-групи Nirvana. Він застрелився 5 квітня 1994 року. У 2003-му журнал Rolling Stone помістив Кобейна на 12-е місце в списку "100 найкращих гітаристів усіх часів".

Між неволею і незалежністю. 18-22 лютого 2014 року

Це не всі, але важливі свідчення тих жахливих днів, які змінили Україну. У майже похвилинний таймлайн увійшли події, які відбувалися у центрі Києва і мали (або могли мати) вплив на подальший перебіг політичних процесів. Хронологія останніх днів Революції Гідності.

Володимир Стахів. "Не шукати союзників за будь-яку ціну, навіть найвищу"

Після розколу в лавах ОУН органи нквс/мдб срср уважно придивлялися до тих діячів, які вирізнялися принциповою непримиренною та непоступливою позицією до опонентів. Таких брали в активну оперативну розробку, щоб використати їхні амбіції у своїх інтересах, або через агентуру спонукати до дій, які б призвели до ще більшого розколу, розбрату, послаблення і зрештою знищення національно-визвольного руху. Одним із тих, на кого звернули особливу увагу у 1940-х роках, був Володимир Стахів.

"Український герб є настільки простим, що його може намалювати будь-хто", - Василь Павлов

Як тризуб, родовий знак київських князів, зберігся впродовж століть і став державним гербом України та символом українського спротиву? Чому російські імперці намагалися, але так і не змогли привласнити український тризуб? Про це, а також про історичну тяглість української державної та військової символіки з часів Визвольних змагань і до сьогодення — наша розмова з Василем Павловим, військовим істориком, головою ГО "Центр мілітарної історії" та одним із тих, хто брав участь у розробці сучасної символіки українського війська.

Гідо Хайсіг: "Для мене важливо викликати відчуття, що ситуація в Україні — це не тільки про цифри, це насамперед про людей, які живуть тут"

Інтерв’ю з німецьким пілотом і митцем для Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.