Будинок Агати Крісті виставили на продаж

Будинок письменниці Агати Крісті у Великій Британії виставили на продаж.

Його вартість оцінюють у 2,75 млн фунтів стерлінгів ($3,87 млн), повідомляє ВВС. України.

 

Агата Крісті разом зі своїм чоловіком купили "Вінтербрук-хаус" у Воллінгфорді (Оксфордшир) в 1934 році.

Саме там з-під її пера з'явилася на світ відома у всьому світі міс Марпл та були написані останні книги про Еркюля Пуаро.

Мер Воллінгфорда Маркус Гарріс вважає, що з будинку потрібно зробити музей і зберегти його для шанувальників королеви детективів.

"Агата Крісті – найпопулярніший автор після Шекспіра, і ми зобов'язані спробувати врятувати це чудове майно і мати щось, що було б даниною її життя і творчості", - сказав він ВВС.

Він додав, що працює над планом збору коштів і сподівається відтворити ту обстановку, яка була за життя письменниці.

У триповерховому будинку п'ять спалень. Він також має історичну табличку на фасаді.

Грегор Кляйнкнехт, який зі своєю сім'єю жив у будинку останні 20 років, сказав, що "мешкати у такому особливому місці було привілеєм".

Крісті визнана однією з найбільш продаваних письменниць в історії – її романи продали тиражем понад два мільярди примірників.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.