В Росії встановлять дві силіконові статуї Берії

Росатом встановить в атомному павільйоні московського ВДНГ фігури Лаврентія Берії, а також Цар-бомбу, напильник та мухобійку

Про це повідомляє сайт Відкриті Медіа.

 

На думку представника Росатома, завдяки керівництву "Атомним проєктом СРСР" наркомом внутрішніх справ СРСР Берією, "вдалось у короткі строки порушити монополію Америки на ядерну зброю".

При цьому, у прес-службі Росатома посилаються на слова "Якби не Берія, то атомної бомби у нас би не було", які нібито сказав академік Ігор Курчатов. Насправді ці слова були приписані академіку сином Берії у книзі "Мій батько – Лаврентій Берія".

У кожного манекена Берії будуть вандалостійкий тулуб, силіконова голова, імплантоване натуральне волосся та акрилові очі.

Окрім Берії, в експозиції встановлять фігури генералів НКВС Аврамія Завенягіна та Павла Судоплатова, а також кількох академіків. Серед реквізитів – "Цар-бомба", напильник, мухобійка та інші предмети.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.