У Перу знайшли малюнок кота, зроблений 2000 років тому

На пустельному плато Наска в Перу виявили новий геогліф — зображення кота довжиною близько 37 метрів, створене близько 2000 років тому

Про це інформує Суспільне.Новини з посиланням на Міністерство культури Перу.

Фігура кота була ледь помітна і могла зникнути через розташування на крутому схилі та через наслідки природної ерозії. Зараз геогліф очищений і законсервований.

 

Зазначається, що за своїми стилістичними особливостями цей геогліф датується пізнім періодом Паракасу. Це передує діячам Наска-Пампа, що датуються за 100-200 років до нашої ери. Представлення котів цього типу є частими в іконографії кераміки та текстилю товариства Паракаса.

Культура Паракас — археологічна культура на узбережжі Перу, що існували в період приблизно з 750 по 100 рік до н. е. Носії культури Паракас володіли мистецтвом іригації і меліорації.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.