In memoriam. Помер знаменитий італійський композитор Енніо Морріконе

Енніо Морріконе створив близько 500 музичних творів, 100 із них – це класичні композиції

Композитор пішов з життя 6 липня на 92 році. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на The Hollywood Reporter.

Митець помер у лікарні в Римі внаслідок ускладнень від падіння, коли він зламав стегно.

 

У 2007 році Енніо Морріконе отримав спеціальну нагороду "Оскар" за внесок у кіномистецтво, а у 2016 – за найкращу музику до стрічки "Мерзенна вісімка".

Крім того, композитор був триразовим лауреатом премії Золотий глобус та шестиразовим лауреатом премії BAFTA.

Він створював музику для фільмів та телебачення, зокрема його роботи можна почути у стрічках "Одного разу в Америці", "Хороший, поганий, злий", "Недоторкані", "Місія на Марс" та інших. 

Автор працював з такими режисерами як Серджіо Леоне, Бернардо Бертолуччі, Уорен Бітті, Брайан де Пальма, Джузеппе Торнаторе, Квентін Тарантіно. 

Певно одна з найвідоміших композицій Морріконе була написана до стрічки "Професіонал". 

Полювання на «Ворона»

Історія про участь росіян у Другій світовій війні «на іншому боці» неабияк псує пропагандистські кліше кремля. Про сотні тисяч росіян із тавром зрадників, колаборантів, запроданців, які співпрацювали з нацистами, намагаються не говорити. Особливо москву дратує будь-яка згадка про найвідомішого зрадника – генерала Власова.

Політичний марафон: від кандидата до депутата

"Із задоволенням можу констатувати той факт, що на виборчу компанію я не витратив ані копійки, Сьогодні це звучить, мабуть, одіозно, але так дійсно було".

Інший першотравень. Маївка з шашликами як київська традиція

Як в Києві святкували перше травня за триста років до появи дня міжнародної солідарності трудівників

Прапори УНР у Севастополі: правда, яку намагалися стерти з історії

Крим вже був українським — і ми вже його визволяли. 1918 рік, прапори УНР у Севастополі, добровольці, які ішли в бій із романтикою в серці. Про той забутий тріумф і його значення для сучасної боротьби розповідає історик Сергій Громенко, кандидат історичних наук, автор книги "Забута перемога. Кримська операція Петра Болбочана".