In memoriam. Помер знаменитий італійський композитор Енніо Морріконе

Енніо Морріконе створив близько 500 музичних творів, 100 із них – це класичні композиції

Композитор пішов з життя 6 липня на 92 році. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на The Hollywood Reporter.

Митець помер у лікарні в Римі внаслідок ускладнень від падіння, коли він зламав стегно.

 

У 2007 році Енніо Морріконе отримав спеціальну нагороду "Оскар" за внесок у кіномистецтво, а у 2016 – за найкращу музику до стрічки "Мерзенна вісімка".

Крім того, композитор був триразовим лауреатом премії Золотий глобус та шестиразовим лауреатом премії BAFTA.

Він створював музику для фільмів та телебачення, зокрема його роботи можна почути у стрічках "Одного разу в Америці", "Хороший, поганий, злий", "Недоторкані", "Місія на Марс" та інших. 

Автор працював з такими режисерами як Серджіо Леоне, Бернардо Бертолуччі, Уорен Бітті, Брайан де Пальма, Джузеппе Торнаторе, Квентін Тарантіно. 

Певно одна з найвідоміших композицій Морріконе була написана до стрічки "Професіонал". 

В оці тайфуна. Як проголосили Акт Злуки

У цей день здавалося, що буревії історії втомилися і зупинили свій руйнівний рух. Насправді над Київом зупинилося "око тайфуну", де вітру може не бути. Навколо ж української столиці усе пригиналося від буревіїв.

Президент-невдаха. Яка з нього користь?

Президент-невдаха найкраще гострить лезо сокири демократії. Президент-невдаха – це тест на дурнєопірність суспільства, а також – краш-тест для держави. Виявляється, невдахи страшенно корисні для народовладдя.

Коли оголосили останній відбій. Уривок із книжки "Демобілізовані" Алана Олпорта

Демобілізація – це окрема битва, якої у жодному разі не можна програти. Які зміни переживало суспільство Великої Британії після Другої світової війни? Як демобілізовані адаптовувались до мирного життя? Про важку дорогу від війни до миру йдеться у книжці британського історика Алана Олпорта "Демобілізовані: повернення додому після Другої світової війни", яка у січні побачить світ у видавництві "Локальна історія".

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.