Нардеп-"слуга" Брагар запропонував скасувати уроки історії для 5 класу

Скасувати уроки історії у п’ятому класі запропонував нардеп із фракції “Слуга народу” Євген Брагар.

Про це йдеться у його депутатському зверненні на ім'я в.о. міністра освіти і науки Любомири Мандзій, передає Новинарня.

 

Копію документа нардеп опублікував на сторінці у Facebook але потім через деякий час видалив.

Брагар пояснив, що йому відомо про "суспільний резонанс", який виник під час трансляції телеуроків з історії України для п'ятикласників.

Він оцінив навчальний курс як неінформативний та поверхневий, а під час викладання фактів з історії України вчителі начебто користуються власними оціночними судженнями.

 

"Пропоную скасувати цей курс у 2020−2021 навчальному році", - вимагає Брагар у депзверненні й посилається при цьому, нібито, на скарги батьків.

Нардеп вважає, що викладання історії в 5 класі переобтяжує навчальну програму учнів.

 

Президент-невдаха. Яка з нього користь?

Президент-невдаха найкраще гострить лезо сокири демократії. Президент-невдаха – це тест на дурнєопірність суспільства, а також – краш-тест для держави. Виявляється, невдахи страшенно корисні для народовладдя.

Коли оголосили останній відбій. Уривок із книжки "Демобілізовані" Алана Олпорта

Демобілізація – це окрема битва, якої у жодному разі не можна програти. Які зміни переживало суспільство Великої Британії після Другої світової війни? Як демобілізовані адаптовувались до мирного життя? Про важку дорогу від війни до миру йдеться у книжці британського історика Алана Олпорта "Демобілізовані: повернення додому після Другої світової війни", яка у січні побачить світ у видавництві "Локальна історія".

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.

Ярослава Музика: зберігачка творів бойчукістів

Підсвідомо відчуваючи небезпеку для заарештованої дружини Ярослави, чоловік Максим Музика сховав твори Михайла Бойчука та його послідовників, що зберігалися вдома, замурувавши роботи між дверима їхньої квартири і суміжнього помешкання сестри. Повернувшись, художниця продовжувала переховувати спадщину Михайла Бойчука, прекрасно розуміючи ступінь ризику.