Вийшов трейлер стрічки “Вусатий Фанк” про українські гурти 70-х. ВІДЕО

Компанія “Т.Т.М.” випустила офіційний трейлер документального фільму “Вусатий Фанк” Mustache Funk – історію про мелодії і ритми української естради початку 1970-их.

Про це повідомляється на сторінці фільму у Facebook.

 

"Початок 70-их. Золота епоха нашої популярної музики. Сотні пісень неймовірної краси. Модний саунд. Футуристичні костюми...

Як же виникла ціла музична сцена, абсолютна оригінальна, своя за звуком і філософією, а з другого боку — цілком синхронізована з глобальними музичними трендами?.. "Смерічка", "Березень", "Дзвони", "Водограй", "Мрія", "Світязь", "Жива вода", "Беркут", "Візерунки шляхів", "Музики", "Кобза", "Арніка" і сотні інших ансамблів у майже кожному українському містечку", - розповідають автори фільму.

Режисер стрічки – Олександр Ковш. Автор сценарію – Віталій Бардецький. Оператор – Сергій Міщенко. Продюсер — Андрій Границя.

Фільм знято за підтримки Держкіно та Міністерства культури.

Компанія "Т.Т.М." представила завершений виробництвом фільм "Вусатий Фанк" Державному агентству з питань кіно наприкінці жовтня 2019 року.

Проєкт кінодослідження "Вусатий Фанк" став одним з переможців десятого конкурсного відбору Держкіно та отримав державну фінансову підтримку розміром 1 млн 722 тис. 970 грн, що становить загальну вартість виробництва.

Наприкінці шістдесятих років минулого століття, після періоду "відлиги", в СРСР почали створюватися музичні колективи, покликані стати аналогами західних рок-груп.

Вони отримали назву ВІА – "вокально-інструментальні ансамблі". Наступне десятиліття стало "золотою" епохою української поп-музики. Фільм досліджує феномен українського "вусатого фанку", який не втратив актуальності й досі.

Реліз стрічки запланований на 2020-ий рік.

Між неволею і незалежністю. 18-22 лютого 2014 року

Це не всі, але важливі свідчення тих жахливих днів, які змінили Україну. У майже похвилинний таймлайн увійшли події, які відбувалися у центрі Києва і мали (або могли мати) вплив на подальший перебіг політичних процесів. Хронологія останніх днів Революції Гідності.

Володимир Стахів. "Не шукати союзників за будь-яку ціну, навіть найвищу"

Після розколу в лавах ОУН органи нквс/мдб срср уважно придивлялися до тих діячів, які вирізнялися принциповою непримиренною та непоступливою позицією до опонентів. Таких брали в активну оперативну розробку, щоб використати їхні амбіції у своїх інтересах, або через агентуру спонукати до дій, які б призвели до ще більшого розколу, розбрату, послаблення і зрештою знищення національно-визвольного руху. Одним із тих, на кого звернули особливу увагу у 1940-х роках, був Володимир Стахів.

"Український герб є настільки простим, що його може намалювати будь-хто", - Василь Павлов

Як тризуб, родовий знак київських князів, зберігся впродовж століть і став державним гербом України та символом українського спротиву? Чому російські імперці намагалися, але так і не змогли привласнити український тризуб? Про це, а також про історичну тяглість української державної та військової символіки з часів Визвольних змагань і до сьогодення — наша розмова з Василем Павловим, військовим істориком, головою ГО "Центр мілітарної історії" та одним із тих, хто брав участь у розробці сучасної символіки українського війська.

Гідо Хайсіг: "Для мене важливо викликати відчуття, що ситуація в Україні — це не тільки про цифри, це насамперед про людей, які живуть тут"

Інтерв’ю з німецьким пілотом і митцем для Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.