Одесити зібрали гроші, щоб викупити руїни колишнього заводу "Краян"

Ініціатором збору коштів став одеський ресторатор Алекс Купер.

Ресторатор Алекс Купер на своїй сторінці у Facebook закликав підприємців купити у складчину руїни колишнього заводу "Краян", а вже за кілька годин після цього він розмістив пост, у якому сказав, що необхідні кошти зібрані, повідомляє Depo.Одеса.

 

Відомості про продаж зруйнованих цехів колишнього заводу "Краян" Алекс Купер побачив на одному з сайтів оголошень. За руїни автор оголошення просив $195 тисяч.

Алекс Купер написав, що готовий вкласти 10% від вартості об'єкту та закликав підприємців також скластися.

 

"30-50 людей по парі косарів", – йдеться у дописі ресторатора. За якийсь час потому він написав, що вже є 70% від необхідної суми, а через кілька годин зробив другий пост, у якому повідомив, що необхідна сума зібрана.

 

За словами Купера, вже вдалося зв'язатися із власником об'єкта і вже є згода на покупку.

"Зараз я з'ясовую всі деталі по території, будівлі та інженерним мережам", – написав він та додав, що на цьому місці не буде ринку їжі. У попередньому пості Купер писав, що після викупу об'єкт треба буде продати адекватній людині, яка зробить там крутий простір.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.