В Україні запустили онлайн-сервіс пошуку бібліотек

ВГО Українська бібліотечна асоціація запустила безоплатний онлайн-сервіс «Бібліотека для тебе – Library for you». Сервіс має веб та мобільну версію.

Про це Укрінформу повідомили в пресслужбі ВГО.

 

"Сервіс орієнтує щодо бібліотек у всіх населених пунктах України та надає інформацію про бібліотечні послуги. Це дозволить кожному мешканцю України та її гостю обрати бібліотеку відповідно до його потреб", - йдеться в повідомленні.


Наразі для користування доступна базова версія сервісу.


Зокрема, для бібліотекарів є можливість перевірити достовірність інформації щодо своєї бібліотеки та додати інформацію, якої не вистачає, а саме: опис послуг бібліотеки, години роботи, фотографії та іншу контактну інформацію.

Можна також додати свою бібліотеку або подати новину про оновлену бібліотеку чи інноваційний сервіс.

Для користувачів відкриті можливості обрати бібліотеку в конкретному населеному пункті; обрати тип та вид бібліотеки, наприклад "дитяча", "національна бібліотека" або "технічна"; обрати бібліотеку за площею та кількістю місць для організації заходу; обрати бібліотеку у певному населеному пункті із доступом WI-FI та комп'ютерами; обрати інклюзивну бібліотеку.

База наразі включає 8 національних бібліотек, 15658 публічних бібліотек, 15543 освітянських бібліотек усіх рівнів, 189 бібліотек закладів вищої освіти, 921 інших.

Щоденник Майдану. Про що ми тоді думали

"Ладно, давайте серьезно. Вот кто сегодня до полуночи готов выйти на Майдан? Лайки не считаются. Только комментарии под этим постом со словами "Я готов". Как только наберется больше тысячи, будем организовываться".

Що сказав Мотика? – відповідь професора Богдана Гудя на тему Волинської трагедії

26 жовтня в етері Українського радіо прозвучало інтерв'ю журналістки Світлани Мялик з відомим польським істориком, головним фахівцем із проблем Волині'43 професором Ґжеґожем Мотикою. Позаяк один із фрагментів цієї майже годинної розмови стосується моєї скромної особи, що гірше – містить низку інсинуацій і неправдивої інформації, прокоментую його для, насамперед, українських слухачів/читачів.

Боротьба між радянськими силами та підрозділами УПА на ПЗУЗ в 1944 році

4 листопада передчасно помер дослідник і популяризатор історії українського визвольного руху Владислав Сапа. У пам’ять про нього «Історична правда» публікує дослідження Владислава, яке одержало відзнаку історика Володимира В’ятровича на конкурсі студентських наукових робіт «Український визвольнй рух» 26 жовтня 2013 року, але досі не публікувалося.

Отець Василь Кушнір. Перший президент Комітету українців Канади

Абревіатура КУК в оперативних документах мдб/кдб срср завжди фігурувала поряд із фразами "антирадянська діяльність", "українські буржуазні націоналісти", "непримиренні вороги Радянського Союзу". Подібних епітетів удостоювалися й активні діячі, які створювали та розбудовували цю потужну громадсько-політичну організацію. Серед них – отець Василь Кушнір, перший президент Світового конгресу вільних українців.