На кордоні з Молдовою вилучили обліплений радянською символікою BMW

На пункті пропуску «Кучурган» на кордоні з Молдовою увагу українських прикордонників привернула автівка BMW з радянською символікою на номерних знаках та корпусі.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

 

Правоохоронці встановили, що номерні знаки саморобні, а технічний паспорт на машину - не встановленого зразка. При огляді автомобіля громадянина Молдови знайшлися й справжні документи на авто.

 

Автомобіль був вилучений та переданий співробітникам Нацполіції.

 

"За фактом виявлення ознак злочинів, передбачених ст. 436-1 ККУ "Виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів" та ст. 358 ККУ "Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів" повідомлено компетентні правоохоронні органи", - додають прикордонники.

Довідка. Пункт пропуску "Кучурган" знаходиться в Одеській області на межі з частиною Молдови, яка контролюється невизнаною "Придністровською молдавською республікою".

Як і де жили наші аристократи

"Пробираючись крізь чагарники, немов у фільмі про Індіану Джонса, ми очікували, що вийдемо на галявину та побачимо бодай руїни чи фундамент споруди. Але коли хащі скінчилися, ми ступили на переоране поле. Перед нами була лише оброблена плугом земля".

Командир гармати "Історик"

Іменем ужгородця Миколи Гаєвого назвали Центр сучасної історії в Українському католицькому університеті.

"Жила однією ідеєю: вільна Україна": до 120-річчя Оксани Мешко

Учасники дисидентського руху називали її "козацькою матір'ю", вкладаючи в цю метафору готовність стійкої, незламної жінки до жертовної боротьби. Оксана Мешко ввійшла в історію українського правозахисного руху як громадська діячка, співзасновниця і лідер Української Гельсінської групи.

"Найстаріший з нині живих...": Історія Балтійського кубку

Після закінчення Першої світової війни нове дихання отримали ігрові командні види спорту. Битви з полів, найстрашнішої на той момент війни, переміщуються на футбольні стадіони. Нове покоління запальних ентузіастів-організаторів продукує ідеї континентальних і регіональних турнірів як для клубів, так і для національних збірних. Не виключенням був і Балтійський регіон. Тут на просторах понівечених, не лише світовою війною, а й роками кривавих війн за незалежність, народжується ідея власного Балтійського кубку.