Музей мадам Тюссо прибрав фігури принца Гаррі та Меган Маркл. ФОТО

У лондонському Музеї мадам Тюссо прибрали з експозиції воскові фігури британського принца Гаррі та його дружини Меган Маркл, оскільки вони висловили намір скласти з себе повноваження старших членів королівської родини.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на Metro.

 

"Фігури принца Гаррі та Меган були прибрані з експозиції, присвяченої британській родині, у лондонському Музеї мадам Тюссо. Причиною цього стала нещодавня заява цієї пари про те, що вона відходить від повноважень старших членів королівської родини", - йдеться в повідомленні.

 

У свою чергу, рішення Гаррі та Меган – герцога і герцогині Сассекських – скласти із себе ці королівські повноваження спровоковане прагненням до фінансової незалежності від британського двору та бажанням проводити однакову кількість часу у Великій Британії та Північній Америці.

Повідомляється, що цей неочікуваний крок з боку Гаррі й Меган став неприємним сюрпризом для британської королеви.

 

У Музеї мадам Тюссо наголосили, що, хоча фігури Гаррі та Меган із королівської експозиції приберуть, вони залишаться "дуже важливим експонатом", оскільки протягом останнього часу є "одними з найпопулярніших серед відвідувачів фігур".

Між неволею і незалежністю. 18-22 лютого 2014 року

Це не всі, але важливі свідчення тих жахливих днів, які змінили Україну. У майже похвилинний таймлайн увійшли події, які відбувалися у центрі Києва і мали (або могли мати) вплив на подальший перебіг політичних процесів. Хронологія останніх днів Революції Гідності.

Володимир Стахів. "Не шукати союзників за будь-яку ціну, навіть найвищу"

Після розколу в лавах ОУН органи нквс/мдб срср уважно придивлялися до тих діячів, які вирізнялися принциповою непримиренною та непоступливою позицією до опонентів. Таких брали в активну оперативну розробку, щоб використати їхні амбіції у своїх інтересах, або через агентуру спонукати до дій, які б призвели до ще більшого розколу, розбрату, послаблення і зрештою знищення національно-визвольного руху. Одним із тих, на кого звернули особливу увагу у 1940-х роках, був Володимир Стахів.

"Український герб є настільки простим, що його може намалювати будь-хто", - Василь Павлов

Як тризуб, родовий знак київських князів, зберігся впродовж століть і став державним гербом України та символом українського спротиву? Чому російські імперці намагалися, але так і не змогли привласнити український тризуб? Про це, а також про історичну тяглість української державної та військової символіки з часів Визвольних змагань і до сьогодення — наша розмова з Василем Павловим, військовим істориком, головою ГО "Центр мілітарної історії" та одним із тих, хто брав участь у розробці сучасної символіки українського війська.

Гідо Хайсіг: "Для мене важливо викликати відчуття, що ситуація в Україні — це не тільки про цифри, це насамперед про людей, які живуть тут"

Інтерв’ю з німецьким пілотом і митцем для Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.