У "Церкві з черепів" у Чехії заборонять фотозйомку з 1 січня 2020 року

Цвинтарна церква Всіх Святих на околиці міста Кутна Гора на півночі Чехії з 1 січня 2020 року вводить заборону на фото- і відеозйомку всередині церкви.

Про це повідомляє The Бабель із посиланням на Reuters.

 

"Ми хочемо, щоб у цьому місці панувала урочиста атмосфера, повернути йому духовний характер. Крім того, нікому не повинні загрожувати палиці для селфі", — заявила директорка парафіяльної опікунської ради Радка Крейчі.

Зараз осуарій або Костніцу відвідує близько 300 тисяч осіб щорічно, це одна з найвідоміших визначних памʼяток Чехії. Цього року внутрішнє оздоблення церкви реконструювали, а також знайшли нові поховання у фундаменті будівлі.

Усі ці чинники вплинули на те, що адміністрація цвинтарної церкви Всіх Святих намагається докласти максимум зусиль, щоб зберегти памʼятку. Відомо, що реставрація триватиме ще два роки.

Зведена наприкінці XIV століття церква була частково перебудована в XVIII столітті в стилі бароко. Коли цвинтар перестав вміщати нові могили, кістки стали викопувати і переносити в храм.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.