У Києві молодика судитимуть за демонстрацію свастики в торговому центрі

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно хлопця, який влаштував трансляцію зображення нацистскьої символіки в столичному торговому центрі.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Інцидент стався 16 лютого 2019 року в ТЦ Gorodok Gallery на проспекті Степана Бандери.

 

На сходах центру за допомогою LED-підсвічування демонструвалася реклама. Через помилку в комп'ютері пароль до системи керування рекламою опинився на моніторі.

Цим скористався 17-річний відвідувач центру. За допомогою програми "TeamViewer" він зі свого телефону отримав доступ до системи трансляції реклами. Молодик завантажив у систему фото із зображенням нацистської свастики.

Це зображення якийсь час демонструвалося відвідувачам, доки охоронці не відімкнули живлення системи комп'ютера.

Виник скандал, після якого правоохоронці вирахували винуватця інциденту.

"За результатами розслідування неповнолітньому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 436-1 КК України, тобто у поширенні, а також публічному використанні символіки націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму", - повідомляють у прокуратурі.

Санкція статті передбачає обмеження або позбавленням волі терміном до п'яти років, з конфіскацією майна або без неї.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.