Справа живодера-архівіста на Хмельниччині. ВІДЕО (18+)

З причепленим собакою до позашляховика чоловік проїхав близько 1,5 кілометра. На відео, яке зняли очевидці, у жорстокому власникові пса впізнали директора Державного архіву Хмельницької області та колишнього заступника мера.

Про це повідомляє 24-й Канал.

Чоловік на Хмельниччині прив'язав до авто свого пса і тягнув дорогою
Чоловік на Хмельниччині прив'язав до авто свого пса і тягнув дорогою

Спинили чоловіка у Красилівському районі Хмельницької області. Небайдужі домоглися того, щоб чоловік відв'язав собаку та викликали поліцію.

Як повідомляє місцевий сайт vsim.ua, солдат-спецпризначенець, який проїжджав повз, побачив, що одна з автівок тягнула за собою на ланцюгові собаку. Пес був повністю закривавлений.

Пес сильно постраждав, але залишився живим. Наразі він перебуває під опікою волонтерів.

Володимир Байдич стоїть над понівиченим собакою
Володимир Байдич стоїть над понівиченим собакою

Володимир Байдич, який працює директором Державного архіву Хмельницької області, як зазначають користувачі соцмереж, сказав, що таким чином хотів покарати пса, який вкусив його матір.

19 листопада вранці зоозахисники провели протестну акцію під Зарічанським управлінням поліції. Вони вимагали покарання для жорстокого власника собаки та написали колективну заяву.

Поліція Хмельниччини відкрила кримінальне провадження, Володимиру Байдичу загрожує ув'язнення терміном від 5 до 8 років.

Увага! Кадри 18+

"Моя війна". Уривок із книги Валерія Залужного

"Моя війна" — це особиста розповідь генерала Валерія Залужного про шлях від хлопчака до Головнокомандувача Збройних Сил України, а водночас це історія країни, яка прямує до війни: спершу примарної, у можливість якої ніхто не вірив, а згодом великої, ґлобальної, повномасштабної.

Волинь’43: Що замовчує польська історіографія?

Документи польської конспірації, зокрема Делегатури уряду на Край і командування Армії Крайової, свідчать про те, що ситуація на цих теренах у роки Другої світової війни була дуже неоднозначною, а інспіраторами процесу "очищення" Волині від її польського населення виступали не лише українські націоналісти різних відламів, але й совєти, німці та кримінальні елементи.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.