АНОНС: Кияни зберуться біля УІНП, щоб подякувати В'ятровичу

У день, коли стало відомо про відставку Володимира В'ятровича з посади Голови Українського інституту національної пам'яті, відбудеться акція з метою подякувати йому за роки роботи

Ідею на сторінці у Facebook висловив ветеран війни з Росією, громадський активіст Роман Кулик.

 

"Друзі, багато хто вже бачив, що сьогодні Володимир В'ятрович йде з посади голови Українського інституту національної пам'яті.
Я вважаю, що це саме той випадок, коли державному службовцю є за що подякувати і треба це зробити, продовживши нову для суспільства традицію", – пише він.

Час: 18 вересня, середа, 18.00

Місце: біля офісу УІНП (вул. Липська, 16).

Подія у Фейсбук.

Нагадаємо, що 18 вересня стало відомо, що Кабінет міністрів звільнив очільника Українського інституту національної пам'яті. На цій посаді Володимир В'ятрович перебував із 2014 року.

Президент-невдаха. Яка з нього користь?

Президент-невдаха найкраще гострить лезо сокири демократії. Президент-невдаха – це тест на дурнєопірність суспільства, а також – краш-тест для держави. Виявляється, невдахи страшенно корисні для народовладдя.

Коли оголосили останній відбій. Уривок із книжки "Демобілізовані" Алана Олпорта

Демобілізація – це окрема битва, якої у жодному разі не можна програти. Які зміни переживало суспільство Великої Британії після Другої світової війни? Як демобілізовані адаптовувались до мирного життя? Про важку дорогу від війни до миру йдеться у книжці британського історика Алана Олпорта "Демобілізовані: повернення додому після Другої світової війни", яка у січні побачить світ у видавництві "Локальна історія".

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.

Ярослава Музика: зберігачка творів бойчукістів

Підсвідомо відчуваючи небезпеку для заарештованої дружини Ярослави, чоловік Максим Музика сховав твори Михайла Бойчука та його послідовників, що зберігалися вдома, замурувавши роботи між дверима їхньої квартири і суміжнього помешкання сестри. Повернувшись, художниця продовжувала переховувати спадщину Михайла Бойчука, прекрасно розуміючи ступінь ризику.