Акціонери Sothebyʼs схвалили продаж аукціонного дому мільярдеру Патріку Драхі

Акціонери одного з найбільших і найвідоміших аукціонних будинків світу Sothebyʼs більшістю голосів схвалили продаж компанії власнику телекомунікаційної групи Altice, французькому мільярдеру Патріку Драхі.

Аукціонний будинок продають за $3,7 млрд. Про це повідомляє The Бабель із посиланням на пресреліз компанії.

 

Домовленість про продаж була досягнута в червні. Sothebyʼs придбає компанія мільярдера BidFair USA. Угода повинна завершитися у IV кварталі 2019 року.

Передбачається, що потім пройде делістинг (виключення цінних паперів певного емітента з котирувального списку фондової біржі. Після делістингу цінні папери компанії-емітента не можуть торгуватися на біржі, де компанія виключена з котирувального списку) аукціонного будинку.

До цього акції компанії торгувалися на Нью-Йоркській фондовій біржі протягом 31 року.

Довідково. Патрік Драхі займає 190-е місце в рейтингу мільярдерів Forbes. Його статки оцінюють у $7,7 млрд. Він володіє 60% у заснованій ним транснаціональній компанії Altice, що спеціалізується на медіа та телекомунікації.

Sothebyʼs — один з найстаріших у світі аукціонних домів. Заснований в 1744 році в Лондоні. Відкрито філії у Нью-Йорку, Парижі, Лос-Анджелесі, Цюриху, Торонто, Мельбурні, Мюнхені, Йоганнесбурзі, Флоренції, Москві та інших містах. У 1983 році Sothebyʼs продали американському підприємцю Альфреду Таубману — власникові великої мережі магазинів у США.

Щоденник Майдану. Про що ми тоді думали

"Ладно, давайте серьезно. Вот кто сегодня до полуночи готов выйти на Майдан? Лайки не считаются. Только комментарии под этим постом со словами "Я готов". Как только наберется больше тысячи, будем организовываться".

Що сказав Мотика? – відповідь професора Богдана Гудя на тему Волинської трагедії

26 жовтня в етері Українського радіо прозвучало інтерв'ю журналістки Світлани Мялик з відомим польським істориком, головним фахівцем із проблем Волині'43 професором Ґжеґожем Мотикою. Позаяк один із фрагментів цієї майже годинної розмови стосується моєї скромної особи, що гірше – містить низку інсинуацій і неправдивої інформації, прокоментую його для, насамперед, українських слухачів/читачів.

Боротьба між радянськими силами та підрозділами УПА на ПЗУЗ в 1944 році

4 листопада передчасно помер дослідник і популяризатор історії українського визвольного руху Владислав Сапа. У пам’ять про нього «Історична правда» публікує дослідження Владислава, яке одержало відзнаку історика Володимира В’ятровича на конкурсі студентських наукових робіт «Український визвольнй рух» 26 жовтня 2013 року, але досі не публікувалося.

Отець Василь Кушнір. Перший президент Комітету українців Канади

Абревіатура КУК в оперативних документах мдб/кдб срср завжди фігурувала поряд із фразами "антирадянська діяльність", "українські буржуазні націоналісти", "непримиренні вороги Радянського Союзу". Подібних епітетів удостоювалися й активні діячі, які створювали та розбудовували цю потужну громадсько-політичну організацію. Серед них – отець Василь Кушнір, перший президент Світового конгресу вільних українців.