АНОНС: "Гуманітарій - не вирок". Розмова з Людмилою Ващук

"Бути філологом, істориком, психологом чи філософом - безперспективно!". Така думка зараз поширена. А 25 липня кандидат історичних наук Людмила Ващук на своєму прикладі доведе геть протилежне.

Ви навчитеся реалізовувати себе в "непрактичній" професії, отримаєте ідеї, що можна робити, коли в вашому дипломі написано "філолог", "історик" і т.д., дізнаєтеся, як наважитися створити проект, із чого починати, з ким цей проект варто створювати(а з ким ні), як просувати цей проект у соцмережах без жодних грошових витрат на рекламу.

Окремо гостя зверне увагу на питання співпраці зі ЗМІ та як згодом зробити цей проект прибутковим.

Гість "Освітньої асамблеї" - Людмила Ващук, кандидат історичних наук, керівник Symbolon. Центр середньовічних та ранньомодерних студій.

 


25 липня, четвер, 19.00

Місце: простір "Освітня асамблея" (м. Київ, вул. Івана Мазепи, 3-Б)

Організатор: ГО "Освітня асамблея" 

Реєстрація: http://bit.ly/oa_2507

Рекомендований благодійний внесок (організаційні витрати і смаколики): 30 грн (для студентів та членів "Клубу розумних людей": 20 грн).

Президент-невдаха. Яка з нього користь?

Президент-невдаха найкраще гострить лезо сокири демократії. Президент-невдаха – це тест на дурнєопірність суспільства, а також – краш-тест для держави. Виявляється, невдахи страшенно корисні для народовладдя.

Коли оголосили останній відбій. Уривок із книжки "Демобілізовані" Алана Олпорта

Демобілізація – це окрема битва, якої у жодному разі не можна програти. Які зміни переживало суспільство Великої Британії після Другої світової війни? Як демобілізовані адаптовувались до мирного життя? Про важку дорогу від війни до миру йдеться у книжці британського історика Алана Олпорта "Демобілізовані: повернення додому після Другої світової війни", яка у січні побачить світ у видавництві "Локальна історія".

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.

Ярослава Музика: зберігачка творів бойчукістів

Підсвідомо відчуваючи небезпеку для заарештованої дружини Ярослави, чоловік Максим Музика сховав твори Михайла Бойчука та його послідовників, що зберігалися вдома, замурувавши роботи між дверима їхньої квартири і суміжнього помешкання сестри. Повернувшись, художниця продовжувала переховувати спадщину Михайла Бойчука, прекрасно розуміючи ступінь ризику.