Нотр-Дам де Парі: панорама собору після пожежі та початок слідства. ФОТО

У мережі опублікували 360-градусну панораму, на якій показаний згорілий собор Паризької Богоматері.

Про це повідомляє The Бабель із посиланням на сайт Gigarama.

 

Завдяки функції "збільшення" усе, що залишила по собі масштабна пожежа, можна побачити досить детально. Також гігапіксельна зйомка відкриває вид на все місто.

Деякі користувачі соцмереж пропонують побачити, яким собор був ізсередини до пожежі.

Тим часом паризька прокуратура не знайшла слідів навмисного підпалу собору Паризької Богоматері. Про це пише Associated Press.

Зазначено, що наразі правоохоронці розглядають версію про випадкове загоряння. За словами паризького прокурора, розслідуванням причин пожежі будуть займатися п'ять слідчих. За його підрахунками, розслідування буде "довгим і складним"

Відомо, що найближчим часом будуть допитані працівники п'яти компаній, які були найняті для ремонту на даху собору.

Читайте також:

Пожежу у Соборі Паризької Богоматері взяли під контроль і частково загасили. ФОТО.

Горить Собор Паризької Богоматері. ФОТО. ВІДЕО

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.