Мінюстиції Великобританії більше не буде використовувати «Шановний сер» через звинувачення у сексизмі

Міністерство юстиції Великобританії більше не буде використовувати в автоматичних відповідях на правові запити фразу «Дорогий сер» після звинувачень у сексизмі.

Про це повідомляє The Бабель із посиланням на The Telegraph.

 

"Агентство правової допомоги, що входить до складу Міністерства юстиції, стало першим урядовим органом, який змінив свої автоматизовані повідомлення, прибравши з них згадки за статевою ознакою", — йдеться в повідомленні.

Уточнимо, що замість фрази "Шановний сер" тепер будуть використовувати "Для уповноважених осіб".

Причиною змін стало повідомлення жінки, яке вона відправила в Агентство. У ньому вона звинуватила систему державного управління в сексизмі. Своє ім'я вона не оприлюднила.

"Історично жінки ніколи не отримували офіційну кореспонденцію, тому мало місце використання загального чоловічого вітання. Але в наші дні жінок більше, ніж чоловіків", — зазначила вона.

Читайте також:

На Дніпропетровщині сільську площу перейменували на честь королеви Єлизавети ІІ

Президент-невдаха. Яка з нього користь?

Президент-невдаха найкраще гострить лезо сокири демократії. Президент-невдаха – це тест на дурнєопірність суспільства, а також – краш-тест для держави. Виявляється, невдахи страшенно корисні для народовладдя.

Коли оголосили останній відбій. Уривок із книжки "Демобілізовані" Алана Олпорта

Демобілізація – це окрема битва, якої у жодному разі не можна програти. Які зміни переживало суспільство Великої Британії після Другої світової війни? Як демобілізовані адаптовувались до мирного життя? Про важку дорогу від війни до миру йдеться у книжці британського історика Алана Олпорта "Демобілізовані: повернення додому після Другої світової війни", яка у січні побачить світ у видавництві "Локальна історія".

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.

Ярослава Музика: зберігачка творів бойчукістів

Підсвідомо відчуваючи небезпеку для заарештованої дружини Ярослави, чоловік Максим Музика сховав твори Михайла Бойчука та його послідовників, що зберігалися вдома, замурувавши роботи між дверима їхньої квартири і суміжнього помешкання сестри. Повернувшись, художниця продовжувала переховувати спадщину Михайла Бойчука, прекрасно розуміючи ступінь ризику.