У Франківську директор обласного архіву намагався змити хабар в унітаз

Івано-Франківський міський суд визнав винним у зловживанні впливом колишнього директора Державного архіву Івано-Франківської області Ігоря Гриника.

У квітні 2018 року Гриник отримав $500 хабара. Під час затримання посадовець намагався змити гроші в унітаз, повідомляє ІА ЗІК із посиланням на видання Курс.

 Фото: Правда.іф

На посаді директора обласного держархіву він працював з 2009 року.

5 березня 2018 року до Гриника звернувся голова кооперативу "Проектант" з проханням допомогти у пошуку та наданні інформації про місця розташування родовищ корисних копалин.

Гриник пообіцяв голові кооперативу, що за $500 зможе вплинути на посадовця, до обов’язків якого входив пошук документів з питань розробки корисних копалин на території Івано-Франківської області.

Голова кооперативу погодився на пропозицію і одразу звернувся із заявою до поліції.

19 квітня минулого року після передачі хабара посадовця затримали правоохоронці.

У суді Гриник визнав свою провину, обіцяв, що більше такого не повториться та просив суворо не карати.

Зрештою суд визнав чоловіка винним у зловживанні впливом та призначив 12 750 грн штрафу. Також він заплатить 8 294 грн за експертизи.

Читайте також:

Директору Державного архіву Закарпатської області оголошено про підозру у отриманні хабара

Година папуги. «Золотий вересень»

«Ось два пістолети. Коли увірвуться українські бандити, ти застрелиш дітей, а потім застрелишся сама! Пам’ятай: у тебе мають лишитися три набої!» — останню розмову батька і мами семирічний Адам підслухав випадково.

Чому «Пушкіни» в публічному просторі - це ворожа російська пропаганда

Оспівував загарбницькі війни Російської імперії і брав у них участь. Виправдовував воєнні злочини російської армії. Заперечував право українського, польського, народів Балтії на державність. Паплюжив гетьмана Івана Мазепу. Його ім'я нині ворог використовує як ідеологічну зброю: "Херсон — полуденный край России",— банер з цією цитатою розвішували на біл-бордах росіяни під час окупації Херсону. Мова піде про одного із найвідоміших ідейно-культурних маркерів російського імперіалізму — письменника Алєксандра Пушкіна.

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.