Олімпіада-2020 в Токіо пройде із символікою 55-річної давнини. ВІДЕО

У Токіо представили серію з 50 піктограм, присвячених видам спорту, які будуть використовуватися на літніх Олімпійських іграх-2020. Вони зроблені в стилі ретро-ілюстрацій, які були представлені на перших Олімпійських іграх в Токіо у 1964 році.

Про це повідомляє The Бабель із посиланням на Dezeen.

 
Емблема футболу на Олімпіаду 2020 в Токіо.
Фото: DEZEEN.COM

Піктограми розроблені з використанням синього кольору емблем Токіо 2020 року, а також п'яти інших кольорів, які будуть використовуватися для створення крапок відмінності: темно-червоного, королівського синього, рожевого коліру сакури, фіолетового та зеленого.Над стилістикою піктограм працював японський графічний дизайнер Масаакі Хіромура. За словами Хіромури, йому було важливо передати красу і динамічність спортсменів, поважаючи "піонерський спадок японської індустрії дизайну".

Ілюстрації створені для всіх 33 видів спорту програми Олімпійських ігор. Їх будуть використовувати на плакатах, квитках, картах, путівниках та іншій продукції. Спортивні піктограми також прикрашатимуть огорожу навколо села олімпійських спортсменів.

Читайте також:

Adidas зняв з продажу одяг із символікою СРСР

В оці тайфуна. Як проголосили Акт Злуки

У цей день здавалося, що буревії історії втомилися і зупинили свій руйнівний рух. Насправді над Київом зупинилося "око тайфуну", де вітру може не бути. Навколо ж української столиці усе пригиналося від буревіїв.

Незалежність №1: Коли Грушевський її оголосив, чому Винниченко сумнівався, а Єфремов був проти

У перші дні 1918 року – 9 січня за старим стилем (22 січня за новим) – в умовах військової агресії проголошено незалежну республіку Україна.

Коли оголосили останній відбій. Уривок із книжки "Демобілізовані" Алана Олпорта

Демобілізація – це окрема битва, якої у жодному разі не можна програти. Які зміни переживало суспільство Великої Британії після Другої світової війни? Як демобілізовані адаптовувались до мирного життя? Про важку дорогу від війни до миру йдеться у книжці британського історика Алана Олпорта "Демобілізовані: повернення додому після Другої світової війни", яка у січні побачить світ у видавництві "Локальна історія".

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.