На місці давньої фортеці археологи розкопали магазини

Команда археологів з Польщі та США виявила в Єгипті 2300-річний форт, який захищав древній порт Береніс.

Захисну споруду побудували за часів правління династії Птолемеїв, нащадків одного з генералів Олександра Македонського, пише Газета.UA із посиланням на Live Science.

 У Єгипті знайшли давню фортецю

Фото: S.E. Sidebotham

"Подвійна лінія стін захищала західну частину фортеці, в той час як однієї лінії було досить для укріплень на сході і півночі. Квадратні вежі були побудовані по кутах і в стратегічних місцях, де з'єднувалися ділянки стін", - відзначили археологи Марек Возняк і Джоанна Радковський.

Західна частина форту складається з подвійних стін. Вони звернені всередину країни, що говорить про те, що захисники були особливо занепокоєні нападом з цього напрямку.

На території фортеці знайшли замкнутий укріплений комплекс з майстерень і магазинів. У воротах фортеці археологи виявили вирубаний в скелі колодязь і ряд стоків і басейнів.

На південній стороні північної оборонної стіни знайшли давнє сміттєзвалище. На ньому виявили теракотові статуетки, монети і шматок черепа слона.

Читайте також:

У Мексиці знайшли храм бога "з обдертою шкірою". ФОТО

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.