Гран-прі Форуму видавців здобув альбом про історію українського герба

Гран-прі цьогорічної премії BookForum Best Book Award здобувала книжка Андрія Гречила та Богдана Завітія "Наш Герб. Українські символи від княжих часів до сьогодення" (видавництво "Родовід").

Про це повідомляє сайт Львівського форуму видавців.

Видання "Наш герб" – це 400-сторінковий альбом із понад 700 ілюстрацій, які походять із більш, ніж 50 музеїв, архівів і бібліотек України та світу. Книга розповідає про українські символи від княжих часів до сьогодення. 

Суперобкладинка альбому  

Автори - Андрій Гречило, Богдан Завітій 

У номінації "Історія" перемогу здобула книжка Енн Епплбом "Червоний голод. Війна Сталіна проти України"  (видавництво "HREC-PRESS").

Книжка Андрія Сови та Ярослава Тимчака "Іван Боберський – основоположник української тіловиховної і спортової традиції" (видавництво "Апріорі") виграла в номінації "Популярна наукова література".

Особливою відзнакою Мале журі у Львові нагородило книжку "Найдорожча мамусю! Листування о. Любомира Гузара із Матір"ю (1975-1992)" (упорядники Марія Рипан, Олег Турій, "Видавництво УКУ").

Спеціальну відзнаку від координатора проектів ГО "Форум видавців" Анни Батищевої отримав збірник спогадів "У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту" (видавництво "Фоліо").

Результати головної книжкової премії – BookForum Best Book Award оголосили 20 вересня у Львівській національній філармонії.  Загалом на конкурс було подано 508 видань від 103 видавництв, а журі засідало у трьох містах: Києві, Харкові та Львові.

Читайте також:

У Києві відкрили виставку до 100-річчя Державного герба України

Галерея: Наш Герб. 1000 років історії

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.