АНОНС: Terra Ucrainica: відкрита презентація нового історичного атласу

«Terra Ukrainica. Історичний атлас України і сусідніх земель» адресовано в однаковій мірі – як вибагливим шанувальникам карт та історії, так і читачеві, який раніше не мав часу чи можливості занурюватись у складні сюжети старовини й недавнього минулого.

Про це повідомляє Likбез. Історичний Фронт.

 

"Два роки тому виникла ідея узагальнити наші попередні напрацювання у вигляді красивого ілюстрованого атласу, із текстовим супроводом у науково-популярному жанрі. Ми задумали викласти у картах історію України та навколишніх теренів (від Балтики до Каспію), починаючи з кімерійських часів і до АТО" - розповідають автори атласу.

"Наш принцип – поєднання наукової коректності та дружньої простоти викладу. Гадаємо, цей атлас – ще й чудове подарункове видання, яке здатне здивувати новизною та потішити якістю поліграфічного й змістовного виконання" - дадають вони.

Учасники презентації матимуть змогу поспілкуватися з творчим колективом: Дмитром Вортманом, Яковом Гордієнком, Максимом Майоровим та Євгеном Синицею, подивитися, а також придбати атлас.

Час: 31 травня, четвер, 18.30

Місце: Червоний корпус КНУ імені Тараса Шевченка, вул. Володимирська, 60, Аудиторія 349

Вхід вільний

Читайте також:

Восьмий "Книжковий арсенал". РОЗКЛАД "ІСТОРИЧНИХ" ПОДІЙ

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.

Ярослава Музика: зберігачка творів бойчукістів

Підсвідомо відчуваючи небезпеку для заарештованої дружини Ярослави, чоловік Максим Музика сховав твори Михайла Бойчука та його послідовників, що зберігалися вдома, замурувавши роботи між дверима їхньої квартири і суміжнього помешкання сестри. Повернувшись, художниця продовжувала переховувати спадщину Михайла Бойчука, прекрасно розуміючи ступінь ризику.

Платоніда Хоткевич. «Щоб нічого не надрукувала про чоловіка»

В архівних фондах Служби зовнішньої розвідки України знайдено тоненьку справу на Платоніду Хоткевич – дружину визначного українського діяча Гната Хоткевича, який був репресований сталінським режимом і розстріляний 8 жовтня 1938 року за "участь у контрреволюційній діяльності і шпигунство на користь Німеччини". Дружину ж органи СМЕРШ вистежили після Другої світової війни у Празі і заарештували, "щоб нічого не надрукувала про чоловіка".

"Моя війна". Уривок із книги Валерія Залужного

"Моя війна" — це особиста розповідь генерала Валерія Залужного про шлях від хлопчака до Головнокомандувача Збройних Сил України, а водночас це історія країни, яка прямує до війни: спершу примарної, у можливість якої ніхто не вірив, а згодом великої, ґлобальної, повномасштабної.