АНОНС: Terra Ucrainica: відкрита презентація нового історичного атласу

«Terra Ukrainica. Історичний атлас України і сусідніх земель» адресовано в однаковій мірі – як вибагливим шанувальникам карт та історії, так і читачеві, який раніше не мав часу чи можливості занурюватись у складні сюжети старовини й недавнього минулого.

Про це повідомляє Likбез. Історичний Фронт.

 

"Два роки тому виникла ідея узагальнити наші попередні напрацювання у вигляді красивого ілюстрованого атласу, із текстовим супроводом у науково-популярному жанрі. Ми задумали викласти у картах історію України та навколишніх теренів (від Балтики до Каспію), починаючи з кімерійських часів і до АТО" - розповідають автори атласу.

"Наш принцип – поєднання наукової коректності та дружньої простоти викладу. Гадаємо, цей атлас – ще й чудове подарункове видання, яке здатне здивувати новизною та потішити якістю поліграфічного й змістовного виконання" - дадають вони.

Учасники презентації матимуть змогу поспілкуватися з творчим колективом: Дмитром Вортманом, Яковом Гордієнком, Максимом Майоровим та Євгеном Синицею, подивитися, а також придбати атлас.

Час: 31 травня, четвер, 18.30

Місце: Червоний корпус КНУ імені Тараса Шевченка, вул. Володимирська, 60, Аудиторія 349

Вхід вільний

Читайте також:

Восьмий "Книжковий арсенал". РОЗКЛАД "ІСТОРИЧНИХ" ПОДІЙ

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.