АНОНС: Презентація книги "Большая война Сталина"

Видавництво Фолiо та Довженко книги.кава.кіно запрошують на презентацію книги Андрія Мелехова "Большая война Сталина".

"Большая война Сталина" - це перша книга літературно-публіцистичного циклу. Це свіжий погляд на події, так добре, здавалося б, знані з підручників радянської доби.

Хто підштовхнув Гітлера й західних союзників до розв’язування Другої світової? Чи стало німецьке вторгнення 22 червня 1941 року раптовим для Червоної армії та радянського політичного керівництва? Чи оголошували німці війну СРСР? Якими справді були плани Сталіна та генералів? Чому, точно знаючи, що війна от-от розпочнеться, Сталін спокійно пішов спати?

 

Це в повній мірі аналітичний проект, в ході якого автор, ретельно зібравши сотні фактів, спробував відповісти на низку важливих питань, що, як і раніше, хвилюють шанувальників історії.

Час: 8 лютого, четвер, 19.00

Місце: Довженко книги.кава.кіно, вул. Бульварно-Кудрявська, 43а, м. Київ

Модератор: історик, журналіст, редактор "Історичної правди" Олександр Зінченко.

Година папуги. «Золотий вересень»

«Ось два пістолети. Коли увірвуться українські бандити, ти застрелиш дітей, а потім застрелишся сама! Пам’ятай: у тебе мають лишитися три набої!» — останню розмову батька і мами семирічний Адам підслухав випадково.

Чому «Пушкіни» в публічному просторі - це ворожа російська пропаганда

Оспівував загарбницькі війни Російської імперії і брав у них участь. Виправдовував воєнні злочини російської армії. Заперечував право українського, польського, народів Балтії на державність. Паплюжив гетьмана Івана Мазепу. Його ім'я нині ворог використовує як ідеологічну зброю: "Херсон — полуденный край России",— банер з цією цитатою розвішували на біл-бордах росіяни під час окупації Херсону. Мова піде про одного із найвідоміших ідейно-культурних маркерів російського імперіалізму — письменника Алєксандра Пушкіна.

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.