У Луганську віталися «сталінтинками»

У Луганську активісти організації «Союз комуністів Луганщини» 14 лютого роздавали перехожим «сталінтинки» - вітальні листівки у формі серця з зображенням Йосипа Сталіна.

Про це повідомляє видання "Новини Донбасу", з посиланням на спільноту "Мой Луганск" у "ВКонтакте".

 Фото із спільноти "Мой Луганск"

"14 лютого, через нав'язану нам заходом традицію, молоді люди відзначають так званий "день святого Валентина" і дарують один одному "валентинки". У Луганську цей день збігся з 75-річним ювілеєм від дня кровопролитного звільнення Ворошиловграду (Луганську) від фашистських загарбників в 1943-му році.

Але це свято, на жаль, майже забуте. Навіть зараз, деякі "фейки", називаючи себе "патріотами", вітають співвітчизників з "днем любові" і пропагують чужі нам цінності", - йдеться в повідомленні.

  Фото із спільноти "Мой Луганск"

За словами організаторів, "сталінтинки" є нагадуванням про перемоги Південно-Західного фронту на Донбасі.

Всередині листівки є заклик "пам'ятати наші радянські і православні свята", а також дарувати коханим "ленінтинки" і "сталінтинки".

Нагадуємо, що нещодавно Путін порівняв тіло Леніна з мощами християнських святих.

Щоденник Майдану. Про що ми тоді думали

"Ладно, давайте серьезно. Вот кто сегодня до полуночи готов выйти на Майдан? Лайки не считаются. Только комментарии под этим постом со словами "Я готов". Как только наберется больше тысячи, будем организовываться".

Що сказав Мотика? – відповідь професора Богдана Гудя на тему Волинської трагедії

26 жовтня в етері Українського радіо прозвучало інтерв'ю журналістки Світлани Мялик з відомим польським істориком, головним фахівцем із проблем Волині'43 професором Ґжеґожем Мотикою. Позаяк один із фрагментів цієї майже годинної розмови стосується моєї скромної особи, що гірше – містить низку інсинуацій і неправдивої інформації, прокоментую його для, насамперед, українських слухачів/читачів.

Боротьба між радянськими силами та підрозділами УПА на ПЗУЗ в 1944 році

4 листопада передчасно помер дослідник і популяризатор історії українського визвольного руху Владислав Сапа. У пам’ять про нього «Історична правда» публікує дослідження Владислава, яке одержало відзнаку історика Володимира В’ятровича на конкурсі студентських наукових робіт «Український визвольнй рух» 26 жовтня 2013 року, але досі не публікувалося.

Отець Василь Кушнір. Перший президент Комітету українців Канади

Абревіатура КУК в оперативних документах мдб/кдб срср завжди фігурувала поряд із фразами "антирадянська діяльність", "українські буржуазні націоналісти", "непримиренні вороги Радянського Союзу". Подібних епітетів удостоювалися й активні діячі, які створювали та розбудовували цю потужну громадсько-політичну організацію. Серед них – отець Василь Кушнір, перший президент Світового конгресу вільних українців.