"ІСТОРИЧНА ПРАВДА" ШУКАЄ РЕДАКТОРА

"Українська Правда" шукає хорошого журналіста та (або) історика, який стане редактором проекту "Історична Правда", буде отримувати гідну зарплату і впливатиме на історичну думку в країні.

.

Наш ідеальний кандидат поєднує:

- любов до історії,

- здатність логічно (і критично) мислити,

- орієнтацію в історичному експертному середовищі,

- базові навики журналістики (редагування і створення новин і текстів, обробка фото- і відео-матеріалів).

Якщо вам не цікава історія або ви маєте "єдиний правильний" підхід до історичних подій, це не ваша робота.

Якщо ви не впевнені у своїх журналістських якостях, не переживайте - навчимо. Те ж саме стосується експертного середовища - познайомимо.

Натомість ви отримаєте роботу в редакції провідного інтернет-видання України і можливість популяризувати вітчизняну історію для величезної читацької аудиторії.

НАДСИЛАЙТЕ ВАШІ РЕЗЮМЕ до 19 лютого на редакційну пошту: istpravda@gmail.com

Теми

Президент-невдаха. Яка з нього користь?

Президент-невдаха найкраще гострить лезо сокири демократії. Президент-невдаха – це тест на дурнєопірність суспільства, а також – краш-тест для держави. Виявляється, невдахи страшенно корисні для народовладдя.

Коли оголосили останній відбій. Уривок із книжки "Демобілізовані" Алана Олпорта

Демобілізація – це окрема битва, якої у жодному разі не можна програти. Які зміни переживало суспільство Великої Британії після Другої світової війни? Як демобілізовані адаптовувались до мирного життя? Про важку дорогу від війни до миру йдеться у книжці британського історика Алана Олпорта "Демобілізовані: повернення додому після Другої світової війни", яка у січні побачить світ у видавництві "Локальна історія".

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.

Ярослава Музика: зберігачка творів бойчукістів

Підсвідомо відчуваючи небезпеку для заарештованої дружини Ярослави, чоловік Максим Музика сховав твори Михайла Бойчука та його послідовників, що зберігалися вдома, замурувавши роботи між дверима їхньої квартири і суміжнього помешкання сестри. Повернувшись, художниця продовжувала переховувати спадщину Михайла Бойчука, прекрасно розуміючи ступінь ризику.