В Москві шукають українські книги, що "спотворюють історію"

Співробітники правоохоронних органів проводять обшук у Бібліотеці української літератури, розташованої на Трифоновській вулиці Москви (Росія).

Про це повідомляє Медуза з посиланням на джерело інформагенції "Москва" в силових структурах РФ.

За словами джерела, правоохоронні органи отримали інформацію про те, що в бібліотеці зберігаються екземпляри газети, в якій нібито спотворюються історичні факти, і що дане видання може носити "русофобський характер".

Також повідомляється про обшук у квартирі співголови Об'єднання українців Росії Валерія Семененка. В ході обшуку були вилучені комп'ютери і документи, Валерій Семененко був затриманий.

Після багатогодинної бесіди в прокуратурі його звільнили. Вочевидь, його допит пов'язаний з обшуками в бібліотеці, зазначає видання.

ТАКОЖ:

В Росії знищують табір, де вмер Стус. ФОТО

Російський депутат: "Віктор Цой був агентом ЦРУ"

В РФ книги про Голодомор прирівнюються до екстремізму

В Росії вилучають із продажу наукову працю про бандерівців

Як створити образ ворога. Україна в російських підручниках

Патріарх Кірілл: "Розпад Союзу - це крах історичної Росії"

"Грушевский создал мову". Агітпроп російських інформагенцій

Російський мінкульт вважає, що пам'ятати про жертв репресій - непотрібно

У єдиному підручнику з історії РФ Сталіна зобразять реформатором

Як писати про Голодомор. Інструкція рос. історикам. СКАНИ

Інші матеріали за темою "Література"

Інші матеріали за темою "Репресії"

Інші матеріали за темою "Фашизм"

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.