АНОНС: майстер-клас директора музею авіації у Перл-Харборі

Львівська бізнес-школа Українського католицького університету в рамках зустрічей у Лабораторії ідей запрошує на відкритий майстер-клас iз Шоною Тонкін - освітнім директором Тихоокеанського музею авіації у Перл-Харбор (США, штат Гаваї), у минулому – виконавчим директором міжнародних програм та ініціатив у Regent University.

Про це повідомляє сайт Львівської бізнес-школи УКУ.

Тема зустрічі – "Learning on failures: what is a right way learning from failures, effective reflections, managerial learning techniques" (Вчимося на помилках: як правильно вчитися на помилках, ефективна критика та управлінські навчальні методики).

Шона Тонкін (Гаваї) – освітній директор Тихоокеанського музею авіації у Перл-Харбор, у минулому – виконавчий директор міжнародних програм та ініціатив у Regent University. Шона викладає у Львівській бізнес-школі УКУ за програмою академічного обміну ім. Фулбрайт.

Шона працювала викладачем і адміністратором у Regent University з 1994 року. Вона допомогла тут створити центр для викладання і навчання, з 1998 до 2004 займала посаду виконавчого директора.

У цій ролі, вона вперше застосувала спільний підхід до розробки навчальних програм, які були прийняті у всьому університеті, для вироблення інноваційних освітніх програм на території кампусу і онлайн-налаштування.

Д-р Тонкін створила ряд програм розвитку факультету і дорадницькі програми з питань викладання і навчання у світовій економіці.

Дослідження д-р Тонкін стосуються теми лідерства, викладання, навчання, міжнародної освіти. Вона викладає курси з лідерства, розробки навчальних програм і викладання, навчання та поліпшення як традиційних, так і онлайн-курсів.

Шона Тонкін регулярно висвітлює  ці питання для національної та міжнародної аудиторії. Доктор Тонкін здобула Ed.S. і Ph.D. у сфері освітнє лідерство у Коледжі Вільяма і Мері.

 

"Помилки - це те, чого всі хочуть уникнути і ніхто не хоче визнавати. Однак між помилками та успіхом існує сильний взаємозв'язок. Вивчивши його і визначивши ключові стратегії подолання помилок і навчання на них, ми виробляємо звички та основу успіху. Приєднуйтеся до нашого осмислення та обговорення того, як використати помилки для професійного і особистого зростання", - зазначає Шауна Тонкін.

28 жовтня (середа), 18:00-19:30

Місце: Лабораторія ідей LvBS, ауд. 311 (м. Львів вул. Козельницька 2а).

Зустріч відбуватиметься англійською мовою, без перекладу.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації. Щоб зареєструватись на зустріч заповніть, будь ласка, реєстраційну форму.

Контактна особа: Вероніка Саврук, media@lvbs.com.ua, +38 67 67 56 608

І. Б.

Інші матеріали за темою "Музеї"

Генерал-хорунжий Юрко Тютюнник. «Народження моє припало на самісінький Великдень…»

На Великдень, 20 квітня 1891 року народився майбутній член Центральної Ради, український військовий діяч, повстанський отаман, командувач Другим зимовим походом генерал-хорунжий Армії УНР Юрко Тютюнник. В архівних фондах Служби зовнішньої розвідки України зберігаються унікальні документи про його життя і діяльність, особисте листування, рукопис книги "Зимовий похід 1919–1920 рр.", а також світлини, які досі ще не публікувалися.

Чому «Пушкіни» в публічному просторі - це ворожа російська пропаганда

Оспівував загарбницькі війни Російської імперії і брав у них участь. Виправдовував воєнні злочини російської армії. Заперечував право українського, польського, народів Балтії на державність. Паплюжив гетьмана Івана Мазепу. Його ім'я нині ворог використовує як ідеологічну зброю: "Херсон — полуденный край России",— банер з цією цитатою розвішували на біл-бордах росіяни під час окупації Херсону. Мова піде про одного із найвідоміших ідейно-культурних маркерів російського імперіалізму — письменника Алєксандра Пушкіна.

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.