АНОНС: майстер-клас директора музею авіації у Перл-Харборі

Львівська бізнес-школа Українського католицького університету в рамках зустрічей у Лабораторії ідей запрошує на відкритий майстер-клас iз Шоною Тонкін - освітнім директором Тихоокеанського музею авіації у Перл-Харбор (США, штат Гаваї), у минулому – виконавчим директором міжнародних програм та ініціатив у Regent University.

Про це повідомляє сайт Львівської бізнес-школи УКУ.

Тема зустрічі – "Learning on failures: what is a right way learning from failures, effective reflections, managerial learning techniques" (Вчимося на помилках: як правильно вчитися на помилках, ефективна критика та управлінські навчальні методики).

Шона Тонкін (Гаваї) – освітній директор Тихоокеанського музею авіації у Перл-Харбор, у минулому – виконавчий директор міжнародних програм та ініціатив у Regent University. Шона викладає у Львівській бізнес-школі УКУ за програмою академічного обміну ім. Фулбрайт.

Шона працювала викладачем і адміністратором у Regent University з 1994 року. Вона допомогла тут створити центр для викладання і навчання, з 1998 до 2004 займала посаду виконавчого директора.

У цій ролі, вона вперше застосувала спільний підхід до розробки навчальних програм, які були прийняті у всьому університеті, для вироблення інноваційних освітніх програм на території кампусу і онлайн-налаштування.

Д-р Тонкін створила ряд програм розвитку факультету і дорадницькі програми з питань викладання і навчання у світовій економіці.

Дослідження д-р Тонкін стосуються теми лідерства, викладання, навчання, міжнародної освіти. Вона викладає курси з лідерства, розробки навчальних програм і викладання, навчання та поліпшення як традиційних, так і онлайн-курсів.

Шона Тонкін регулярно висвітлює  ці питання для національної та міжнародної аудиторії. Доктор Тонкін здобула Ed.S. і Ph.D. у сфері освітнє лідерство у Коледжі Вільяма і Мері.

 

"Помилки - це те, чого всі хочуть уникнути і ніхто не хоче визнавати. Однак між помилками та успіхом існує сильний взаємозв'язок. Вивчивши його і визначивши ключові стратегії подолання помилок і навчання на них, ми виробляємо звички та основу успіху. Приєднуйтеся до нашого осмислення та обговорення того, як використати помилки для професійного і особистого зростання", - зазначає Шауна Тонкін.

28 жовтня (середа), 18:00-19:30

Місце: Лабораторія ідей LvBS, ауд. 311 (м. Львів вул. Козельницька 2а).

Зустріч відбуватиметься англійською мовою, без перекладу.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації. Щоб зареєструватись на зустріч заповніть, будь ласка, реєстраційну форму.

Контактна особа: Вероніка Саврук, media@lvbs.com.ua, +38 67 67 56 608

І. Б.

Інші матеріали за темою "Музеї"

Що сказав Мотика? – відповідь професора Богдана Гудя на тему Волинської трагедії

26 жовтня в етері Українського радіо прозвучало інтерв'ю журналістки Світлани Мялик з відомим польським істориком, головним фахівцем із проблем Волині'43 професором Ґжеґожем Мотикою. Позаяк один із фрагментів цієї майже годинної розмови стосується моєї скромної особи, що гірше – містить низку інсинуацій і неправдивої інформації, прокоментую його для, насамперед, українських слухачів/читачів.

Боротьба між радянськими силами та підрозділами УПА на ПЗУЗ в 1944 році

4 листопада передчасно помер дослідник і популяризатор історії українського визвольного руху Владислав Сапа. У пам’ять про нього «Історична правда» публікує дослідження Владислава, яке одержало відзнаку історика Володимира В’ятровича на конкурсі студентських наукових робіт «Український визвольнй рух» 26 жовтня 2013 року, але досі не публікувалося.

Отець Василь Кушнір. Перший президент Комітету українців Канади

Абревіатура КУК в оперативних документах мдб/кдб срср завжди фігурувала поряд із фразами "антирадянська діяльність", "українські буржуазні націоналісти", "непримиренні вороги Радянського Союзу". Подібних епітетів удостоювалися й активні діячі, які створювали та розбудовували цю потужну громадсько-політичну організацію. Серед них – отець Василь Кушнір, перший президент Світового конгресу вільних українців.

Харитина Кононенко. "Та, що йшла за покликом Києва"

З відновленням незалежності Київ щороку вшановує Олену Телігу, лицарку й музу національно-визвольної боротьби. Проте жодна київська вулиця не має навіть невеличкого пам'ятного знака на честь Харитини Кононенко, на 6 років старшої за Телігу діячки, яка була активною учасницею Української революції в нашій столиці.