В РФ встановили дошку на честь загиблого в Україні терориста. ВІДЕО

В Алтайському краї РФ родичі та знайомі загиблого на сході України місцевого жителя Івана Королькова встановили меморіальну дошку у дворі його будинку в селі Озерки.

Корольков воював у Донбасі у складі "збройних формувань самопроголошених республік", повідомляє Російська служба ВВС.

Поруч висадили вісім дерев - за кількістю уродженців Алтаю, які поїхали в Україну убивати українців, але загинули там самі.

Ініціатори меморіалу з регіональної організації ветеранів Афганістану та інших локальних воєн називають його "першою в Росії пам'ятною дошкою на честь загиблого героя Новоросії".

Іван Корольков, який служив у танкових військах РФ, загинув 28 січня 2015 під час боїв гібридної армії Росії зі Збройними силами України за Дебальцеве.

 Удома залишилася вдова. Без чоловіка, зате з меморіальною дошкою

Влада РФ публічно не визнає факту участі, загибелі і полону своїх військових у російсько-українській війні на Донбасі.

Все за темою "Меморіали"

Щоденник Майдану. Про що ми тоді думали

"Ладно, давайте серьезно. Вот кто сегодня до полуночи готов выйти на Майдан? Лайки не считаются. Только комментарии под этим постом со словами "Я готов". Как только наберется больше тысячи, будем организовываться".

"Нас не подолати!". Полтавський вимір Помаранчевих подій: до 20-ої річниці Другого Майдану

Цьогоріч відзначаємо 20-річчя Другого Майдану або "Помаранчевої революції". Це акції за збереження незалежності і проти масових фальсифікацій президентських виборів 2004 року на користь путінського ставленика Януковича. Під помаранчевими стягами гуртувалися ті, хто не хотів сповзання України у болото "совка" і російських впливів. Помаранчеві протести стартували 21 листопада 2004 року і тривали до 28 грудня 2004 року. За даними соціологів, понад 6,6 млн громадян взяли участь у Помаранчевій революції.

Що сказав Мотика? – відповідь професора Богдана Гудя на тему Волинської трагедії

26 жовтня в етері Українського радіо прозвучало інтерв'ю журналістки Світлани Мялик з відомим польським істориком, головним фахівцем із проблем Волині'43 професором Ґжеґожем Мотикою. Позаяк один із фрагментів цієї майже годинної розмови стосується моєї скромної особи, що гірше – містить низку інсинуацій і неправдивої інформації, прокоментую його для, насамперед, українських слухачів/читачів.

Боротьба між радянськими силами та підрозділами УПА на ПЗУЗ в 1944 році

4 листопада передчасно помер дослідник і популяризатор історії українського визвольного руху Владислав Сапа. У пам’ять про нього «Історична правда» публікує дослідження Владислава, яке одержало відзнаку історика Володимира В’ятровича на конкурсі студентських наукових робіт «Український визвольнй рух» 26 жовтня 2013 року, але досі не публікувалося.