Google присвятив заставку Дню Незалежності. ФОТО

Сьогодні користувачі з України при заході на пошуковий сервіс Google бачитимуть логотип-заставку, присвячену Дню Незалежності.

Про це повідомляє Watcher.

Google змінив свій логотип на честь Дня Незалежності України

Дудл (doodle) – це видозмінений логотип пошуковика Google, який присвячений видатній події, і який можна побачити на сторінці пошуку.

Автором дудла став відомий український художник Владислав Єрко, один з найпопулярніших ілюстраторів книг. Практично всі дитячі книги з кольоровими ілюстраціями Владислава отримували нагороди на різних книжкових фестивалях.

Владислав Єрко розповів про ідею свого малюнка: "В дудлі до Дня Незалежності я хотів показати Україну як країну нових, чистих, вільних людей, країну миру і достатку, щасливу Україну. Символом цього є діти – ті, заради кого варто жити і будувати нову країну".

Дудли бувають як загальносвітові, так і для окремих країн, чи групи країн. Якщо дудл робиться під подію загальносвітового масштабу – його побачать всі. Якщо ж це подія цікава для однієї країни чи групи країн – то дудл на пошуковій сторінці побачать лише в них.

Ось так виглядав дудл до Дня Незалежності минулого року:

Google змінив свій логотип на честь Дня Незалежності України

Також: Інші "історичні" заставки Google

Теми

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.