ЦОЙ БУВ АГЕНТОМ ЦРУ - РОСІЙСЬКИЙ ДЕПУТАТ

Депутат Державної Думи РФ Євґєній Фьодоров впевнений, що лідер радянського рок-гурту "Кіно" Віктор Цой не просто співпрацював з американською розвідкою, а більше того - на Цоя працював цілий відділ ЦРУ.

Про це повідомляє УП.Життя із посиланням на сайт політика з РФ.

Фьодоров проаналізував ранню творчість Віктора Цоя, яка "відрізняється повною аполітичністю". Після чого він прийшов до висновку, що пісні на кшталт "Мы ждем перемен" з'явилися в репертуарі "Кино" під прямим впливом західних структур, що мріяли розвалити СРСР.

"Пісню "Мы ждем перемен" для Цоя писали в Голлівуді. Цілий відділ ЦРУ працював на нього за планом розвалу СРСР", - заявив депутат.

Дивіться також: "1986: Віктор Цой стає кінозіркою в Києві. ВІДЕО"

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.

Ярослава Музика: зберігачка творів бойчукістів

Підсвідомо відчуваючи небезпеку для заарештованої дружини Ярослави, чоловік Максим Музика сховав твори Михайла Бойчука та його послідовників, що зберігалися вдома, замурувавши роботи між дверима їхньої квартири і суміжнього помешкання сестри. Повернувшись, художниця продовжувала переховувати спадщину Михайла Бойчука, прекрасно розуміючи ступінь ризику.

Платоніда Хоткевич. «Щоб нічого не надрукувала про чоловіка»

В архівних фондах Служби зовнішньої розвідки України знайдено тоненьку справу на Платоніду Хоткевич – дружину визначного українського діяча Гната Хоткевича, який був репресований сталінським режимом і розстріляний 8 жовтня 1938 року за "участь у контрреволюційній діяльності і шпигунство на користь Німеччини". Дружину ж органи СМЕРШ вистежили після Другої світової війни у Празі і заарештували, "щоб нічого не надрукувала про чоловіка".

"Моя війна". Уривок із книги Валерія Залужного

"Моя війна" — це особиста розповідь генерала Валерія Залужного про шлях від хлопчака до Головнокомандувача Збройних Сил України, а водночас це історія країни, яка прямує до війни: спершу примарної, у можливість якої ніхто не вірив, а згодом великої, ґлобальної, повномасштабної.