Спецпроект

Кріштіану Роналду нарешті відкрив власний музей на Мадейрі. ФОТО

У музеї знайшли місце 125 нагород португальського форварда, у тому числі Золотий м'яч-2008.

Про це пише ukrinform.ua.

Музей нападника мадридського "Реалу" відкрили у місті Фуншал, де він народився та провів дитинство.  Урочисту церемонію відкриття Крішітану Роналду провів разом з головою уряду автономного регіону Мадейра. Місцева влада впевнена, що новий музей допоможе  залучити на острів ще більше туристів. 

 

Як повідомив журналістам 28-річний Роналду, музей в Фуншале є подарунком для його шанувальників.

 

Футболіст заявив, що в музеї є місце для Золотого м'яча-2013.  Відзначимо, що церемонія вручення цієї нагороди відбудеться в Цюріху 13 січня 2014 року. Раніше FIFA назвала фінальну трійку претендентів на "Золотий м'яч". В остаточний список потрапили Кріштіану Роналду, Ліонель Мессі і Франк Рібері.

Теми

Між неволею і незалежністю. 18-22 лютого 2014 року

Це не всі, але важливі свідчення тих жахливих днів, які змінили Україну. У майже похвилинний таймлайн увійшли події, які відбувалися у центрі Києва і мали (або могли мати) вплив на подальший перебіг політичних процесів. Хронологія останніх днів Революції Гідності.

Володимир Стахів. "Не шукати союзників за будь-яку ціну, навіть найвищу"

Після розколу в лавах ОУН органи нквс/мдб срср уважно придивлялися до тих діячів, які вирізнялися принциповою непримиренною та непоступливою позицією до опонентів. Таких брали в активну оперативну розробку, щоб використати їхні амбіції у своїх інтересах, або через агентуру спонукати до дій, які б призвели до ще більшого розколу, розбрату, послаблення і зрештою знищення національно-визвольного руху. Одним із тих, на кого звернули особливу увагу у 1940-х роках, був Володимир Стахів.

"Український герб є настільки простим, що його може намалювати будь-хто", - Василь Павлов

Як тризуб, родовий знак київських князів, зберігся впродовж століть і став державним гербом України та символом українського спротиву? Чому російські імперці намагалися, але так і не змогли привласнити український тризуб? Про це, а також про історичну тяглість української державної та військової символіки з часів Визвольних змагань і до сьогодення — наша розмова з Василем Павловим, військовим істориком, головою ГО "Центр мілітарної історії" та одним із тих, хто брав участь у розробці сучасної символіки українського війська.

Гідо Хайсіг: "Для мене важливо викликати відчуття, що ситуація в Україні — це не тільки про цифри, це насамперед про людей, які живуть тут"

Інтерв’ю з німецьким пілотом і митцем для Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.