Спецпроект

Музей розсилає на iPhone рецепти страв від дружини Льва Толстого

Музей-садиба Льва Толстого "Ясна поляна" в Тульській області Росії презентувала мобільний додаток для iPhone з рецептами з кулінарної книги дружини відомого письменника.

Про це пише itar-tass.com.

У нього увійшли 50 рецептів яснополянських страв з фотографіями та коментарями провідних експертів кулінарії.

"Всі рецепти для програми взяті з "Кухонної книги С.А. Толстої". Також користувачі можуть познайомитися з 20 варіантами обідів, які Софія Андріївна записувала в книгу замовлень і передавала сімейному кухареві Миколі Румянцеву", - сказала співробітник прес -служби музею Ірина Афоніна.

У додатку дається докладний опис однієї з найулюбленіших страв Толстих - "матлот з коропа або з різної риби". Згідно з рецептом, необхідно стерти борошно з маслом, покласти печериці, цибулю, додати дві склянки червоного вина, посолити і все зварити. Вилити отриманий соус на рибу і знову варити разом з рибою.

Додаток для iPhone про кулінарні рецепти Толстих буде доступний і в інтернеті.

Теми

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.