Спецпроект

Музей розсилає на iPhone рецепти страв від дружини Льва Толстого

Музей-садиба Льва Толстого "Ясна поляна" в Тульській області Росії презентувала мобільний додаток для iPhone з рецептами з кулінарної книги дружини відомого письменника.

Про це пише itar-tass.com.

У нього увійшли 50 рецептів яснополянських страв з фотографіями та коментарями провідних експертів кулінарії.

"Всі рецепти для програми взяті з "Кухонної книги С.А. Толстої". Також користувачі можуть познайомитися з 20 варіантами обідів, які Софія Андріївна записувала в книгу замовлень і передавала сімейному кухареві Миколі Румянцеву", - сказала співробітник прес -служби музею Ірина Афоніна.

У додатку дається докладний опис однієї з найулюбленіших страв Толстих - "матлот з коропа або з різної риби". Згідно з рецептом, необхідно стерти борошно з маслом, покласти печериці, цибулю, додати дві склянки червоного вина, посолити і все зварити. Вилити отриманий соус на рибу і знову варити разом з рибою.

Додаток для iPhone про кулінарні рецепти Толстих буде доступний і в інтернеті.

Теми

"Нельзя его здесь сажать..." Розшифровка розмов диспетчерів Смоленська

Стенограма переговорів диспетчерів аеродрому "Смоленськ-Сєвєрний" вранці 10 квітня 2010 року - під час наближення і посадки літака Ту-154М з польською урядовою делегацією на борту.

Вибір Віктора Кравченка. Людина, яка домоглася суду над СРСР

Ілько Борщак. На вістрі радянської спецпропаганди у Франції

Ілько Борщак був потрібен більшовицькому режимові лише тоді, коли він чітко вписувався в схему діяльності радянської спецпропаганди за кордоном. Коли ж чекісти зрозуміли, що він грає подвійну роль, його спробували скомпрометувати в емігрантських колах саме як більшовицького агента. Жодні минулі заслуги перед радянською владою до уваги не бралися. Так чинили з усіма. Ставилися як до відпрацьованого матеріалу, з яким можна робити будь-що.

Рена Марутян: "Метою геноцидальних практик росії є стирання української національної ідентичності"

Інтерв’ю з доктором наук з державного управління, професоркою кафедри глобальної та національної безпеки КНУ ім. Т. Г. Шевченка Реною Марутян у Музеї "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.